banner1322
x

GENERAL MOBİLE YÜZDE 100 YEŞİL ENERJİ KULLANIYOR 

General Mobile, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanımını yaygınlaştırmak ve sürdürülebilir bir dünyaya katkı sunmak amacıyla Enerjisa Enerji ile yeni bir iş birliği gerçekleştirdi.

GENERAL MOBİLE YÜZDE 100 YEŞİL ENERJİ KULLANIYOR 
Robot Zirvesi

General Mobile, Enerjisa Enerji'den aldığı Yeşil Enerji Sertifikası ile kullanılan elektriğin yenilenebilir enerji kaynaklarından üretildiğini, karbon ayak izlerini azalttığını ve sürdürülebilir enerji kullandığını uluslararası düzeyde kanıtlıyor. General Mobile bu adımla birlikte sektöründe bir ilki gerçekleştirerek çevreye katkı sağlamayı hedefliyor. 

YENİLENEBİLİR ENERJİYİ MERKEZİNE ALIYOR  

General Mobile, doğayı ve gelecek nesilleri korumak amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarını tercih ediyor. Faaliyetlerinde çevresel etkileri de göz önünde bulundurarak gelecek nesilleri ve doğayı koruma adına yenilenebilir enerji kaynaklarını tercih ediyor. Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren General Mobile Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman, “Enerjisa tarafından sağlanan "Yeşil Enerji" tedariki ile yenilenebilir enerji kaynaklarından üretilen enerjiyi kullanarak karbon ayak izini azaltıp doğanın korunmasına katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Üretimimizde enerji tasarrufu, verimlilik ve sürdürülebilirlik kavramlarını merkezime alıyoruz. Yeşil enerjiye geçerek Türkiye’nin geleceğine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Enerji yönetiminde toplumumuz için uzun vadede değer yaratmayı ve çevre odaklı adımlar atmayı amaçlıyoruz” dedi. (AA)

YORUM EKLE

Legrand

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını