banner1322
x

GAZİANTEP’TEKİ 19 BİN İŞ YERİNE İNDİRİMLİ ELEKTRİK

Sepaş Enerji, Gaziantep Ticaret Odası ile protokol imzalayarak 2021’in sonuna kadar kentteki 19 bin 253 oda üyesine yüzde 15’e varan indirimli elektrik sunacak.

GAZİANTEP’TEKİ 19 BİN İŞ YERİNE İNDİRİMLİ ELEKTRİK
Merus Power, Aha Teknoloji Teşvik

Sepaş Enerji, ticaret odalarıyla yaptığı iş birliklerine devam ediyor. Pandemi boyunca işletmecilere özel avantajlı tarifeler hazırlayan Sepaş Enerji, Gaziantep Ticaret Odası (GTO) ile indirim protokolü için el sıkıştı. Anlaşmayı GTO Genel Sekreter Yardımcısı Gülbin Çalışkantürk ve Sepaş Enerji Orta Ölçekli Müşteriler Bölge Müdürü Barış Mekik imzaladı. Protokol, nisan ayı elektrik tüketimlerini de kapsayacak. Yıl sonuna kadar geçerli olacak anlaşma ile oda üyesi olan 19 bin 253 işletmeci, tüketim profillerine göre yüzde 15’e kadar indirimli elektrik anlaşmasından yararlanabilecek. 

“ÜRETİCİLERİMİZE KATKI SAĞLAMAYI HEDEFLİYORUZ”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Sepaş Enerji Orta Ölçekli Müşteriler Bölge Müdürü Barış Mekik, “Türkiye’nin en büyük sanayi şehirlerinden biri olan Gaziantep’e indirimli elektrik desteği sunacağız. Sepaş Enerji olarak salgın boyunca ağırlaşan ekonomik koşullara karşı üreticilerimize ve ihracatçılarımıza katkı sağlamayı hedefliyoruz. GTO ile imzaladığımız protokolün Gaziantep’e ve Türkiye’ye hayırlı olmasını diliyor, iş birlikleri dolayısıyla teşekkür ediyoruz. Rekabetçi, beklentilere uygun ve şeffaflıkla çalışılmış avantajlı tekliflerimizle ülkemizin her noktasındaki işletmeci ve sanayicilere destek vermeye devam edeceğiz.” dedi. 

YORUM EKLE

Kontek

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını