banner1322
x

ESTAP’TAN ECOLİNE DUVAR TİPİ KABİNET SERİSİ

Estap, EcoLine Plus ile bilgi ağının yükünü taşıyor ve duvar tipi kabinet serisi ile ofislerin network ağını yüzde 50 daha az yer kaplıyor. Yönetimini de bu şekilde sağlıyor.

ESTAP’TAN ECOLİNE DUVAR TİPİ KABİNET SERİSİ
Endüstrideara

Estap, Türkiye kabinet sektöründe Türk Standartları Enstitüsü’nün onaylandığı ilk firma özelliğini taşıyor. Estap, EcoLine duvar tipi kabinet serisi ile ofislerin network ağına ilişkin ihtiyaçlarına özel çözüm sunuyor. Kabinet serisi yüzde 50 daha az yer kaplayarak yönetilmesine olanak sağlıyor. Açılabilir yan kapakları son teknolojiyle birleştirilerek kullanıma sunuyor. EcoLine duvar tipi kabinet serisinin 65 kilograma varan taşıma kapasitesi bulunuyor, bilgi ağının tüm yükünü taşımaya hazır hale getiriyor. Ayrıca etkili havalandırma sistemiyle birçok özelliği bir araya getiriyor. 

ÇOK MİKTARDAKİ KABLO AĞINA ÇÖZÜM SUNUYOR 

Kabin içinde optimum hava sirkülasyonu sağlayan dolaşım sistemiyle cihazların artık daha verimli ve güvenli kullanılmasına olanak tanıyan seri, 3 farklı noktadan önceden açılmış kırılabilir kablo girişleriyle de çok miktardaki kablo ağı için mükemmel bir çözüm olduğunu kanıtlıyor. Açılabilir yan kapaklarıyla EcoLine Plus yüzde 50 daha az yer kaplayan Demonte (Flatpack) ambalajı ve 300 mm x 50 mm ebatlarında üst, alt ve arka kablo giriş noktası bulunuyor. Ayrıca kırılan noktalar için toz girişini önleyen fırçalı kablo giriş aksesuar seçeneği bulunuyor. 
 

YORUM EKLE

Legrand

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını