ESTAP ZOR KOŞULLARDA YÜKSEK PERFORMANS SUNUYOR  

1989 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Estap, son olarak sektöre sunduğu Guardline serisi ile yüksek sıcaklık, toz, sıvı ve darbeye karşı dayanıklılığıyla öne çıkıyor. 

ESTAP ZOR KOŞULLARDA YÜKSEK PERFORMANS SUNUYOR  
Enerji Zirvesi

Estap, ürün çeşitliliğiyle dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak Guardline Serisi’ndeki outdoor kabinetleri sektöre sunan Estap, bu kabinetlerin özellikleri sayesinde zor koşullarda yüksek peformans sunuyor. Outdoor kabinetlerin neme, toza, korozyon riskine, darbelere, rüzgara ve kar gibi zorlu hava koşulları için yüksek direnç gösterme özelliği bulunuyor. Dış ortam uygulamalarınızı kötü koşullara rağmen zamanında yapmanıza yardımcı oluyor. 

3 FARKLI ÇEŞİDİ BULUNUYOR 

Kabinetlerin, duvar tipi, direk tipi ve baza tipi olmak üzere 3 farklı çeşidi bulunuyor. Bu sayede farklı alanlarda kullanım olanağı sunuyor. Ürünler IP66 koruma sınıfına ait olup toza ve püskürtülen suya karşı korumaları bulunuyor. Bu da Estap’ın geliştirdiği tasarımların teknik konuda ne kadar özenli olduğunu ortaya koyuyor. Guardline Serisi’ndeki outdoor kabinetler; Tekerlek/Pinyon Ayak Grubu, Aydınlatma Modülü, Dikey Kablo Tavası, Topraklama Sürekliliği ve Zemine Sabitleme Kiti ve Dengeleme Barası, Fan Sistemi, Sabit ve Hareketli Raflar ile kullanıcısının beğenisini kazanıyor. Kabinetlerin kullanım alanlarında ise telekomünikasyon ağları, tren kontrol sistemi, baz istasyonları gibi sektörler yer alıyor.  


 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2021, 09:24
YORUM EKLE

Legrand

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını