banner1322
x

ESTAP EVOLİNE KABİNLERİ SEKTÖRE SUNUYOR 

Evoline, kablo tesisatlarında veri dağıtımını sağlamak, yoğun kablolama yönetimi yapmak ve veri dağıtımını sağlamak için ideal bir seçenek sunuyor. Evoline, ana profili, mekanik direnci ve estetik görünümü artırılarak tasarlandı. 

ESTAP EVOLİNE KABİNLERİ SEKTÖRE SUNUYOR 
Endüstrideara

Estap, Türkiye kabinet sektöründe Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) onayladığı ilk firma olarak faaliyet gösteriyor. Estap, Evoline dikili tip kabinleri son teknolojiyi kullanarak geliştirdi. Evoline, ofis ve sistem odalarındaki kablolama sistemlerinin, server ve diğer donanım cihazlarının muhafazası ve altyapı kablo tesisatlarında veri dağıtımını sağlamak amacıyla tercih ediliyor. 

1000 KG TAŞIMA KAPASİTESİ BULUNUYOR 

Estap mühendisleri Evoline ürününü ana profili, estetik görünümü ve mekanik direnci artıracak şekilde tasarladı. 45 derecelik açıya sahip 6 bükümden oluşan Evoline, kilitlenebilir, çıkarılabilir arka paneli komple metal ve perfore kapı seçenekleri mevcut. Kapı menteşeleri sayesinde kapının açılma yönü rahatça değiştirilebiliyor. Aksesuar olarak fırçalı kablo girişleri; üst, alt şase ve arka kapı için mevcut. Evoline, havalandırma sisteminin alan kaybını önlemek için tavan sacı yüzeyiyle olan teması en aza indiriyor. Ayrıca 4 farklı köşeden temasla sabitleniyor. 600 mm. genişliğindeki kabinlerde tek, 800 mm. genişliğindeki kabinlerde üç kablo girişiyle bütünleşen Evoline, 1000 kg taşıma kapasitesiyle kabinet kavramını bir üst noktaya taşıyor. İsteğe bağlı olarak kullanılan pagoda stili üst kapak, toza ve diğer sızıntılara karşı korumayı artırıyor. Ayrıca bu yöntem ile konveksiyonel pasif hava akışı için baca etkisi sağlıyor. 

YORUM EKLE

Aemot

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını