ESTAP CLOUDMAX VERİ MERKEZLERİNİN YENİ ÜYESİ

Estap, Cloudmax dikili tip kabinet ile yeni nesil veri merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. IT odalarının yanı sıra ofisler için uygun çözümler sunuyor.

ESTAP CLOUDMAX VERİ MERKEZLERİNİN YENİ ÜYESİ
Robot Zirvesi

Cloudmax, 63 ve 80 performasyon seçeneği sunuyor. 215 derece açılabilen ön-arka kapılarıyla bilinenin aksine bir tasarımı ortaya koyuyor. Kabinet sektörünü endüstriyel tasarım ve yenilikçi dizaynlarla birleştiren Estap, Yeni Cloudmax ile sıcak/soğuk koridor uygulamalarına yeni bir soluk getiriyor.

1500 KG TAŞIMA KAPASİTESİ SUNUYOR 

Cloudmax, yerleşim yapılan alanın ihtiyaçlarına uygun şekilde kurulum yapılmasına olanak sağlıyor.  Ön/arka, sağ/sol yüzey üzerinden kullanıcısına kolay bir sabitleme olanağı tanıyor.  Ürünün tek açılımlı ön kapısı bulunurken monoblok, kaynaklı, bombeli ve yüzde 63 perforeli yapısıyla dikkat çekiyor. Ayrıca demonte paketleme seçeceği, IP20 koruma seviyesi ve 1500 kg taşıma kapasitesi bulunuyor. Ürünün, Fan Sistemi, Dikey Kablo Düzenleyicisi, Dikey Kablo Tavası, Tekerlek/Pinyon Ayak Grubu, Sabit ve Hareketli Raflar, Aydınlatma Modülü, Topraklama Sürekliliği ve Zemine Sabitleme Kiti ve Dengeleme Barası bulunuyor.  
 

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2021, 14:08
YORUM EKLE

Aemot

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını