banner1322
x

ENERJİSA İŞ KAZALARINI BÖYLE ÖNLEDİ

Enerjisa iş kazalarını azaltmak amacıyla görüntülü teyit sistemini hayata geçirdi. Bu sistem sayesinde iş kazalarını yüzde 40 azalttı.

ENERJİSA İŞ KAZALARINI BÖYLE ÖNLEDİ
Enerji Zirvesi

AA – Sabancı Holding ve E.ON ortaklığı Enerjisa Enerji, elektrik dağıtım konusunda arıza, bakım ve onarım çalışmalarını güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için görüntülü teyit sistemini hayata geçirdi. Enerjisa dünyada ilk kez uygulanan bu sistem sayesinde iş kazalarını bir önceki yıla göre yüzde 40 oranında azalttı. Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Enerjisa, Görüntülü Teyit Sistemi’nde 4 bin 500 kullanıcı olduğunu ve sesli iletişim aracı olan kullanılan bas-konuş cihazları ile gerçek zamanlı olarak operasyon merkezlerine bağlanıldığı belirtildi. Enerjisa ayrıca aktarılan videoların sistematik bir biçimde takip edildiğini de söyledi. 

ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ 

Sistemin, her yıl Sabancı Topluluğu’ndaki şirket ve çalışanlarının başarılarını ödüllendirmenin yanı sıra iyi uygulamaların karşılıklı paylaşılmasını da teşvik etmek amacıyla bu yıl 11’incisi düzenlenen Sabancı Altın Yaka Ödül Töreni’nde dijitalleşme kategorisinde 1’inciliği elde ettiği aktarılan açıklamada, Enerjisa'nın inovasyon kategorisinde ise "Dokunma Bana" projesiyle de ödül aldığı ifade edildi. 

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 12:03
YORUM EKLE

Legrand

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını