ENERJİNİZİ DEPOLAYARAK KAYIPLARINIZI KAZANCA ÇEVİREBİLİRSİNİZ

Merus Power Enerji Depolama Sistemlerini; rüzgar, güneş, hidroelektrik, hibrit santraller ve Off-grid şebekelerde kullanarak enerjinizi depolayabilir ve kayıplarınızı kazanca çevirebilirsiniz.

ENERJİNİZİ DEPOLAYARAK KAYIPLARINIZI KAZANCA ÇEVİREBİLİRSİNİZ
Endüstri 40 Zirvesi

Merus ESS sistemleri, operasyonel performansı ve güvenilirliği artırmak için herhangi bir seviyede bir elektrik sistemine yerleştirilebilir. Sadece yenilenebilir enerji kaynaklarının daha sorunsuz entegrasyonunu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda elektrik arzını ve talebini dengelemeye de yardımcı oluyor. 

Merus ESS ile, birincil güç kaynaklarının kesildiği anda enerji gerçek zamanlı olarak kullanılabilir. Tüm güç sistemi için, üretim, iletim ve dağıtımdan mikro şebeke operatörlerine, son tüketiciye kadar tüm yollardan fayda sağlar.

MODÜLER BİR ÇÖZÜM SUNUYOR

En son teknolojiye dayanan Merus ESS, şebekenin herhangi bir voltaj seviyesi için çıkış gücü ve enerji açısından tamamen ölçeklenebilir modüler bir çözümdür sunuyor. 
En son yüksek verimli çift yönlü dönüştürücü teknolojisi, özellikle kullanıcının ihtiyaçları için seçilen sürekli gelişen depolama ortamı ile birlikte, verimliliği ve uzun süreli depolama çözümünü garanti ediyor. 
Merus MCC - kontrol, koruma, izleme ve SCADA sistemi, tüm depolamayı, enerji yönetimini ve yenilenebilir enerji optimizasyonunu ve üst düzey operatörlerle olan tüm iletişimi yönetiyor.


ANAHTAR TESLİM ÇÖZÜMLER

aHa teknoloji’nin distribütörlüğü yaptığı Merus Power, enerji depolama sistem kurulumları için; problem tanımlama, fizibilite analizi ve çözüm tasarımı ile birlikte anahtar teslim çözümler ve satış sonrası destek sunuyor.

Ahateknoloji.com

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2022, 15:02
YORUM EKLE

Legrand

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını