ENERJİ İZLEMEDE YENİ HANGİ YÖNTEMLER VAR? 

Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi’nin ikinci günü öğleden sonraki panelinde “Enerji İzleme Konusunda Yeni Yöntemler ve Dijitalleşme” oturumu gerçekleştirildi. 

ENERJİ İZLEMEDE YENİ HANGİ YÖNTEMLER VAR? 
Enerji Zirvesi

Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi panellerine olan ilgi bir an olsun eksilmiyor. ENOSAD Başkanı Hasan Basri Kayakıran’ın moderatörlüğünü üstlendiği öğleden sonraki ilk oturumda ilk sözü alan Observer Genel Müdürü Altuğ Karataş, “Enerji izleme ve yönetme ile enerji verimliliği ile dijital enerji yöneticisi” konusunda bir sunum gerçekleştirirken, ardından sözü alan WAGO IoT İş Geliştirme ve Eğitim Müdürü Buğra Kurugöllü, fabrikalarda enerji yönetiminin nasıl olması gerektiğini ve dijitalleşmenin enerji yönetimindeki rolünü anlattı.  

Dijitalleşmenin endüstrinin her alanında kendisini yakından hissettirdiği günümüzde Reengen Satış Müdürü Kaan Dağ, endüstride enerji 4.0 dönüşümünü ve bu dönüşümün sürdürebilirliğe olan katkılarını paylaştı. 

VTC Enerji İş Geliştirme Müdürü Mustafa Mutlu, “Bütüncül bakış açısıyla uçtan uca enerji yönetimi” nin nasıl gerçekleştirileceğini, sağladığı avantajları aktardı.  
Son olarak sözü alan Pier Enerji Genel Müdürü Rıdvan Gültekin yenilenebilir enerji kaynakları için alternatif satış kanallarını anlattı. 
 

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2021, 13:41
YORUM EKLE

Kontek

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını