ENDÜSTRİ ELEKTRİKÇİSİ COMBO KİT

Endüstriyel arıza tespitinin daha verimli hale getirmek amacıyla hazırlanan Combo Kit, Fluke 87V'yi temel alarak tasarlandı. Geliştirilmiş fonksiyonlar sayesinde birden fazla problem çözülebiliyor.

ENDÜSTRİ ELEKTRİKÇİSİ COMBO KİT
EndüstriForum

DERYA KUMTEPE - Fluke 87V’yi temel alarak tasarlanan yeni Combo Kit, endüstriyel arıza tespitinin daha verimli hale getiriyor. Bunu sağlamak içinse içerisinde özel aksesuarlar bulunuyor. Aksesuarları tek tek almaya kıyasladığınız zaman ise yüzde 15'ten daha fazla tasarruf elde ediliyor.

GELİŞTİRİLMİŞ FONKSİYONLAR 

Yeni Fluke 87V, fabrika otomasyonu, enerji dağıtımı ve elektro mekanik ekipmanları gibi birden fazla problemin çözülmesine yardımcı olacak geliştirilmiş ölçüm fonksiyonları bulunuyor. Ayrıca özel arıza tespit fonksiyonlarına, çözünürlüğe ve doğruluğa yer veriyor. 

KİTİN İÇERİSİNDE NELER VAR? 

Fluke 87V/E2 Endüstri Elektrikçisi Combo Kitin içerisinde; 87V Multimetre, TL224 Silikon Test İletkenleri, AC220 Uzun Menzilli Timsah Klipsler, TP238 Test Probları, Mıknatıs ve Askı, 80BK Sıcaklık Probu Kılıfı ve 9V pil bulunuyor. 

Hangi önemli özelliklere sahiptir?

•    Gürültülü, darbe genişlik modülasyonlu AC voltajda doğru ölçüm yapmak için eşsiz özellik. ASD'de ve motor terminallerinde doğru ölçer.
•    Frekansı doğru olarak ölçün (motor hızı). ASD'lerin taşıyıcı frekansından etkilenmeden frekans ölçümü.
•    Opsiyonel bir akım pensi aksesuarı ile AC akım ölçün.
•    87V'tan aldığınız okuma değerini ASD'nin göstergesindeki ile karşılaştırın.
•    Özel ekranlama, büyük sürücü sistemlerinin yarattığı yüksek frekanslı, yüksek enerjili gürültüyü bloke eder.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2020, 14:35
YORUM EKLE

Kontek

CCT

Dergiler