Elseroof elektrik faturalarını gölgede bırakıyor

Elseroof, tüketicilerin evlerinde, iş yerlerinde veya fabrikalarında kurduğu GES projeleri ile “yüksek elektrik faturalarını gölgede bırakmasını” sağlıyor.

Elseroof elektrik faturalarını gölgede bırakıyor
Endüstri 40 Zirvesi

Türkiye çatı pazarında GES projelerinin yaygınlaşmasını sağlayan Elseroof, şebekenin olduğu lokasyonlarda sistemler kurarak mahsuplaşma usulüne uygun olarak elektrik faturalarının azalmasını sağlıyor. Şebekeden bağımsız kurduğu sistemlerde ise tüketicilerin elektrik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet sunuyor. 

ELSEROOF’TAN ÜCRETSİZ UYGULAMA: “ELSEROOF SİMÜLATÖR”

Çatısında elektrik üretmek için yatırım maliyetini hesaplamak isteyen tüketiciler için Elseroof ücretsiz bir uygulamayı hayata geçirdi. Şirketin web sayfası üzerinden girilebilen Elseroof Simülatör uygulaması üzerinden arama çubuğuna adreslerini yazdıktan sonra gelişmiş ve yüksek çözünürlüklü Google haritalarından ev; iş yeri veya fabrika çatısını bularak panellerin çatıda yerleşeceği alanı işaretledikten sonra aylık fatura tutarını yazmaları yeterli oluyor. Elseroof simülatör işaretlenen alanın bulunduğu bölgeye ait ışınım değerlerini inceliyor, fatura tutarına göre ihtiyaca göre olan sistemin yaklaşık maliyetini hesaplıyor ve geri dönüş süresi hakkında bilgi veriyor. Tüketiciler bilgi ekranın üzerinden maksimum gücü görebildiği gibi çatılarına sığabilecek alanı da tespit edebiliyor. Elseroof simülatör üzerinden teklif istenebiliyor, ev ya da fabrika çatısının 3 boyutlu panel yerleşimi görselleriyle dönüş sağlanıyor. Elseroof, güneş paneli, inverter, solar kablo ve konnektör alanındaki kaliteli ürünleriyle de tüketicilere hızlıca ulaşıyor. 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2020, 11:57
YORUM EKLE

Legrand

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını