banner1322
x

EKVATOR ENERJİ'DEN SABİT FİYATLI ELEKTRİK KAMPANYASI

Ekvator Enerji, işletmelerin elektrik maliyetlerinde tasarruf sağlayabilmeleri için "İndirimli ve Sabit Fiyatlı Elektrik" kampanyası başlattı.

EKVATOR ENERJİ'DEN SABİT FİYATLI ELEKTRİK KAMPANYASI
Endüstrideara

Ekvator Enerji, işletmelerin elektrik maliyetlerinde tasarruf sağlaması için özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında aktif enerji birim bedeli üzerinden indirim yapılacak ve 12 aylık taahhüt sabit fiyat garantisi verecek. Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Ekvator Enerji Genel Müdürü Yaşar Baydaş, “Aylık elektrik tüketimi 1200 kWh ve üzerinde olan tüm ticarethane, sanayi ve tarımsal sulama abone grubu müşterileri için bir kampanya başlattık. Kampanya kapsamında söz konusu abonelere sunulan indirimli aktif enerji bedelinin 12 ay boyunca sabit tutulacak. Ayrıca elektrik tarifesine gelecek olası zamlardan etkilenmeyecek” dedi. 

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ SUNUYOR 

Baydaş, konuyla ilgili görüşlerini şu sözlerle sürdürdü: "2021 yılı için Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun (EPDK) tarafından serbest tüketici limiti olarak belirlenen 1200 kWh ve üzerinde yıllık tüketimi olan tüketiciler sunduğumuz bu kampanyadan faydalanabilecekler. Enerji satış danışmanı ekibimiz işletmeleri ziyaret ediyor ve hem ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyor hem de tasarruf çözümleri ile ilgili bilgiler veriyor.” dedi.  (AA)
 

YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını