DUBAI MEE 2022 FUARI’NA 11’İNCİ KEZ KATILACAK

Sigma Elektrik, yeni nesil teknolojik ürünlerini 7 - 9 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Middle East Energy (Dubai MEE 2022) Fuarı’nda sahneye çıkaracak. Firma, fuar ile beraber Körfez Ülkeleri ve Ortadoğu’daki ihracat pazarını da sağlamlaştıracak.

DUBAI MEE 2022 FUARI’NA 11’İNCİ KEZ KATILACAK
Endüstrideara

Yerli üretimi ile Türkiye ve dünya alçak gerilim sektörünü şekillendiren Sigma Elektrik,  bu sene 47’ncisi gerçekleştirilecek olan ve enerji sektöründeki tüm yeniliklerin buluşma noktası olan Middle East Energy (Dubai MEE 2022) Fuarı’na katılıyor. Fuarda son teknoloji ve yüksek Ar-Ge kabiliyetiyle ürettiği ürünlerini tanıtacak olan şirket, 800’den fazla küresel firmanın katılacağı, binlerce ziyaretçinin beklendiği fuar ile birlikte onlarca iş birliğine imza atmayı ve küresel gücünü artırmayı amaçlıyor. Yeniden Kapamalı Kaçak Akım Koruma Şalteri ve Dikey Tip Sigortalı Yük Ayırıcısı’nı Ortadoğu pazarına ilk kez Dubai MEE 2022 ile tanıtacak Sigma Elektrik, geniş ürün yelpazesinin yanı sıra sektördeki yenilikleri de küresel katılımcılarla paylaşma şansına sahip olacak.  

KÖRFEZ ÜLKELERİ İLE ORTADOĞU’DA BÜYÜMEYİ HEDEFLİYOR

Fuar katılımla ilgili olarak bir açıklama yapan Sigma Elektrik Genel Müdürü Murat Akgül, “Bu yıl 47’nci kez düzenlenen ve bizim de 11’inci kez katıldığımız Dubai MEE 2022, elektrik ve enerji dünyasında yaşanan gelişmelerin takip edildiği, birçok küresel ve B2B iş birliğinin yapıldığı oldukça önemli bir fuar. Körfez Ülkeleri ve Ortadoğu pazarının kapılarını açan bir fuar olması da fuarın bir diğer ayrıcalığı. Yeniden Kapamalı Kaçak Akım Koruma Şalteri ve Dikey Tip Sigortalı Yük Ayırıcısı gibi sektörde oldukça ses getiren iki ürünümüzü bu fuar ile Körfez ülkeleri, Ortadoğu ve dünya pazarına tanıtacağız. Bireysel kullanımdan, işletme ve sanayi tesislerine kadar birçok farklı kullanıcıya güvenlik, yüksek teknoloji ve bakım onarım giderlerinde tasarruf sağlayacak ürünlerimizin dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler tarafından yoğun bir ilgi göreceğini düşünüyoruz. Ayrıca diğer ürünlerimizi de tanıtacağımız fuar, dünyadaki konumumuzu güçlendirmek için iyi bir fırsat olacak. Körfez ülkeleri, Ortadoğu ve dünyadaki ayak izimizi büyütmeyi hedefliyoruz” dedi.

GÜVENLİK VE VERİM ARTIRAN ÜRÜNLER SERGİLENECEK 

Fuarda standın favorisi olacak olan Yeniden Kapamalı Kaçak Akım Koruma Şalteri; kaçak akım koruma şalterleri ve otomatik sigortalara eklenen yeniden kapama ünitesi yardımıyla manuel operasyonları azaltıyor. Kullanıcılara kolaylık sunan ürün, güvenliği de artırıyor. Ayrıca yardımcı kontaklara bağlanabilen butonlar eklenen ürün, uzaktan açma-kapama işlemlerine olanak sağlıyor. Böylece fabrika ve atölye gibi üretim tesislerinde kesintileri en aza indiriyor, üretim kayıplarını minimumda tutuyor. Pazara ilk kez bu fuarla sunulacak olan Dikey Tip Sigortalı Yük Ayırıcı; elektrik dağıtım panolarında yük altındaki akımları güvenli şekilde ayıran ve aşırı akımlara karşı koruma sağlıyor. Yangına dayanıklılıkta üstün performansı ve hızlı tepkime süresiyle de termik-manyetik şalterlere yeni bir alternatif sağlamış oluyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2022, 17:00
YORUM EKLE

Legrand

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını