banner1043
x

DANFOSS İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİ SEGMENTİ’NE YENİ İŞ ORTAĞI

Danfoss, ailesine yeni iş ortağı katıldı. Danfoss, sektörde uzun yıllardır yer alan Başaran Isı Sistemleri ile Danfoss Türkiye İklimlendirme Çözümleri Segmenti iş ortağı olarak anlaştı.

DANFOSS İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİ SEGMENTİ’NE YENİ İŞ ORTAĞI
EndüstrideAra3

Sektörde 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyime sahip Başaran Isı Sistemleri ve Danfoss İklimlendirme Çözümleri Segmenti güçlerini birleştirdi. Başaran Isı Sistemleri, Danfoss ürünlerinin satışını tüm Türkiye’de üstlendiğini 2021 yılının Ocak ayında resmileştirmiş oldu. 

BAŞARAN ISI SİSTEMLERİNİ İŞ ORTAKLARI ARASINDA EKLEDİ 

Danfoss İklimlendirme Çözümleri Segmenti, 100 kişilik ekibi, gelişmiş lojistik ağı ve yaptığı yatırımlarla 30 yıldan uzun süredir ısıtma ve soğutma sektöründe önemli rol oynayan Başaran Isı Sistemleri’ni iş ortaklar arasına ekledi. Bu gelişmeyle birlikte Türkiye pazarında teknik anlamda gücünü pekiştirmeyi ve pazar payını arttırmayı hedefliyor. Başaran Isı Sistemleri’nin mekanik tesisat firmalarına satışını gerçekleştireceği Danfoss ürünleri arasında; Termostatik Radyatör Vanaları, Hidronik Döşemeden Isıtma Sistemleri, Motorlu Vanalar, Balans Vanaları, Daire İstasyonu ve Kalorimetre gibi ürün grupları yer alıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2021, 08:22
YORUM EKLE

Radyo

Aha

Dergiler