CW ENERJİ'YE BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ VERİLDİ

CW Enerji, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) tarafından gerçekleştirilen "İhracatın Yıldızları 2020"de birincilik ödülüne hak kazandı.

CW ENERJİ'YE BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ VERİLDİ
Endüstrideara

CW Enerji tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, Antalya, Burdur ve Isparta'nın en fazla ihracat gerçekleştiren firmaları, BAİB tarafından gereçkleştirilen "İhracatın Yıldızları 2020" töreninde ödüllerini aldı.

Elektrik-elektronik sektörü ihracatında birincilik ödülüne hak kazanan CW Enerji'nin Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, yenilikçi ürünleriyle sektörde fark yarattıklarını, başarılı çalışmalarının karşılığında ödüller aldıklarını söyledi.

Batı Akdeniz'de elektrik-elektronik sektörü ihracatında ilk sırada yer aldıklarını dile getiren Sarvan, "En fazla ihracat gerçekleştiren firmalar arasında birinci olduğumuz için çok gururluyuz." Şeklinde konuştu.

Kovid-19 salgını sebebiyle oluşan zorlu şartlara karşın bölge ihracatına katkıda bulunduklarını aktaran Sarvan, şöyle devam etti:

"Var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Başarı çıtamızı gün geçtikçe yükseltmeyi sürdüreceğiz. Şirket olarak bizleri bu ödüle layık gördükleri için Batı Akdeniz İhracatçılar Birliğine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu ödül, bizim için büyük bir gurur. Bundan sonra da yolumuza daha da büyüyerek devam etmek istiyoruz. Antalya'mız, Akdeniz Bölge'miz ve en önemlisi ülkemiz için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz." (AA)
 

YORUM EKLE

Kontek

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını