banner1322
x

CW ENERJİ MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ AÇTI

Güneş paneli üreticisi CW Enerji, Bursa’da Marmara Bölge Müdürlüğü açtı. CW Enerji yeni yatırımlarıyla büyümesini sürdürüyor.

CW ENERJİ MARMARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ AÇTI
Enerji Zirvesi

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, “Enerji sektöründe yenilikçi çalışmalara imza atıyoruz.  Kendine özgü tasarımıyla, özgün patentleriyle katma değer haline getiriyoruz ve yaklaşık 40 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Ülke ekonomisine de katkı sağlıyoruz. Hem güneş paneli üretip hem de güçlü partnerlerimizle birlikte anahtar teslim güneş enerji santralleri kuruyoruz. Bu hizmetleri yaygın olarak birçok ülkede faaliyete geçiriyoruz. Ayrıca güçlü bir Ar-Ge yapısına sahibiz. Artık sanayinin kalbinin olduğu yerde yani Bursa'dayız. Bursa'da yoğun bir çalışma içerisindeyiz." dedi. 

“BURSA’DAN YOĞUN TALEP VAR”

CW Enerji Marmara Bölge Müdürü Mustafa Ateş de Bursa ve Marmara Bölgesi'nin Türkiye sanayisi için önemine işaret ederek, "Her alanda sanayicilerimize yardımcı olmaya hazırız. Bursalıların CW Enerji'ye olan ilgi ve alakası çok yüksek. CW Enerji'nin Türkiye'de en büyük panel yöneticisi olması, kendi imkanlarıyla anahtar teslimi yapması Bursa'daki sanayicilerimizin ve diğer işletmecilerin çok ilgisini çekiyor. Yoğun talep var ve biz de onlara yetişmeye çalışıyoruz." değerlendirmesinde bulundu. (AA) 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2021, 08:07
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını