banner1322
x

CW ENERJİ KONYA’DA BİR FABRİKANIN ÇATISINA DAHA GES KURDU 

Güneş paneli üreticisi CW Enerji son olarak Konya’da üretim faaliyetlerine devam eden bir fabrikanın çatısına güneş enerji santrali kurdu. Projenin toplam kurulu gücü 2939 kWp oldu. 

CW ENERJİ KONYA’DA BİR FABRİKANIN ÇATISINA DAHA GES KURDU 
Endüstrideara

Türkiye’nin farklı illerinde faaliyet gösteren fabrikaların çatısına güneş enerji santrali kuran CW Enerji, son olarak Konya’daki bir fabrika için 2939 kWp gücünde bir santral projesine imza attı. Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, “Fabrikaların çatısına güneş enerji kurarak işletmelerin kendi elektriklerini üretmelerini sağlıyor ve doğa dostu güneşten yararlanmalarına yardımcı oluyoruz. Temiz enerji dönüşümüne katkı sağlıyoruz. Türkiye’nin doğusundan batısına kadar birçok yerde proje inşa ettik” dedi.  

“BİRÇOK YATIRIMCIYI GÜNEŞ ENERJİSİYLE TANIŞTIRDIK”

Yılmaz, konuşmasına şu sözlerle devam etti: “Konya'da faaliyet gösteren bir fabrikanın çatısına güneş enerji santrali kurulumunu tamamladık. Proje kapsamında firmanın çatısına 2939 kWp gücündeki güneş enerji santrali kurulumu tamamlandı. CW Enerji olarak güneşin sonsuz enerjisiyle üretmeye devam ediyoruz. Yarınlara daha yeşil ve yaşanabilir bir dünya bırakma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  GES yatırımcılarına işin her aşamasında kaliteli hizmet sağlamak adına alanında tecrübeli bir kadroyla çalışıyoruz. Türkiye'nin birçok farklı bölgesinde faaliyet gösteren firmalar, kurduğumuz güneş enerji panelleriyle kendi elektriklerini üretiyor ve doğa dostu olan güneşten yararlanıyor. CW Enerji olarak dünyamız için oldukça önemli hale gelen temiz enerji dönüşümüne katkı sağlamış oluyoruz” dedi. (AA)

 

YORUM EKLE

Aemot

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını