CW ENERJİ ÇATI GES PROJELERİNE DEVAM EDİYOR 

Güneş paneli üreticisi CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz: “Şanlıurfa'da faaliyet gösteren bir firmanın çatısına anahtar teslim güneş enerji santrali kurulumu yapıyoruz” dedi. 

CW ENERJİ ÇATI GES PROJELERİNE DEVAM EDİYOR 
Endüstrideara

Endüstriyel çatı projelerine devam eden CW Enerji, son olarak Şanlurfa’da faaliyet gösteren bir firma için proje gerçekleştirdi. Konuyla ilgili açıklama yapan CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, “Fosil yakıtlara karşı güneş enerji kullanımı her geçen gün artıyor. Güneş enerjisi çevre sorunlarına neden olmuyor, canlıların yaşamlarını tehdit etmiyor, gücü tükenmiyor ve sürdürülebilir bir yapısı bulunuyor. Kısacası insanoğlunun geleceği için büyük önem taşıyor. Artık fabrikalar, evler, iş yerleri, sanayi siteleri, oteller, alışveriş merkezleri, hastaneler kendi enerjilerini kendileri üretmek için güneş panellerini kullanmaya yöneldi” dedi. 

“ANAHTAR TESLİM PROJE SUNDUK”

Şanlıurfa'da faaliyet gösteren bir firma için kurduğumuz GES projesi ile enerji ihtiyacına cevap verdik. Fabrika çatısına 1550,38 kilovat gücündeki anahtar teslim güneş enerji santralini tamamladık. Güneş enerjisi kalıcı ve ekonomik çözüm sağlıyor" dedi. (AA) 


 

YORUM EKLE

Kontek

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını