Çoruh EDAŞ ekipleri karantinaya alınan köyün elektrik arızasını çözdü

Giresun'un Çamoluk ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sebebiyle karantina altına alınan Karadikmen köyündeki elektrik arızası Çoruh Elektrik Dağıtım AŞ (EDAŞ) ekiplerince giderildi.

Çoruh EDAŞ ekipleri karantinaya alınan köyün elektrik arızasını çözdü
Endüstri 40 Zirvesi

GİRESUN (AA) - Giresun'un Çamoluk ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sebebiyle karantina altına alınan Karadikmen köyündeki elektrik arızası Çoruh Elektrik Dağıtım AŞ (EDAŞ) ekiplerince giderildi.

Konuyla ilgili olarak Çoruh EDA tarafından yapılan yazılı açıklamada, koronavirüs tedbirleri kapsamında kişisel koruyucu ekipmanların çeşitlendirildiği bildirildi. Çamoluk ilçesinde karantinada olan Karadikmen köyünden gelen ihbar üzerine ekiplerin tüm önlemlerini alarak elektrik arızasına müdahale ettiği aktarılan açıklamada, şunlar yer aldı:

"Kişisel koruyucuları ile güvenlik önlemlerini en üst seviyede tutarak müdahale eden Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğü ekipleri, tüketici memnuniyetiyle takdir topladı. Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını ile mücadele sürecinde dağıtım şirketleri tüketicilerine 7/24 hizmet vermeye devam ediyor. Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize ve Trabzon illerinde enerji dağıtım hizmeti sunan Çoruh EDAŞ, karantina bölgelerini yakından takip ederek tüketicilerinin talep, öneri ve şikayetleri için nöbet tutuyor."

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2020, 13:30
YORUM EKLE

Legrand

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını