“BU SENE YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜZERİNE ODAKLANIYORUZ”

Rehau Türkiye Ülke Müdürü Murat Sarımaden, 2021 yılında yenilenebilir enerji üzerine çalışma gerçekleştirdiklerini söyleyerek komşu ülkelerde de gücünü ortaya koyacaklarını belirtti.

“BU SENE YENİLENEBİLİR ENERJİ ÜZERİNE ODAKLANIYORUZ”
Endüstrideara

Sürdürülebilir inşaat ve modernizasyon için ileriye dönük ve bütünsel çözümler sunan REHAU Türki-ye, 2021 yılında yenilenebilir enerji, tasarruflu ürünler ve akıllı sistemler üzerine odaklanıyor. Firma ayrıca yeni dönemde ihracat hacmini artırmayı hedefliyor. 

“İHRACATIMIZI ARTIRMAYI PLANLIYORUZ”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren REHAU Türkiye Ülke Müdürü Murat Sarımaden, REHAU olarak 5 kıtada ve dünyanın 170’inden fazla ülkede faaliyet gösteriyoruz. Yaklaşık 22 bin çalışanımız ile oto-motiv, beyaz eşya, tesisat, yerden ısıtma, mobilya ve pencere birimlerinde polimer bazlı çözümler sunuyoruz. REHAU Türkiye olarak Avrupa`daki müşterilerimiz için uzun süredir Almanya’nın kalite standartlarında polimer işliyoruz. Dönüşüm programı kapsamında polimer alanında önemli bir mer-kez olma yolunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerek üretim rekabetçiliğimizle gerek AR-GE çalış-malarımızla ihracatımızı artırmayı hedefliyoruz. Satış tarafında ise sistemsel çözümlerimiz, komşu ülke ve coğrafyalarda gücümüzü ortaya koymak istiyoruz. Yenilenebilir enerji ve bunun getirdiği yeni ihtiyaçlar, dolayısıyla enerji tasarruflu ürünler ve diğer akıllı sistem çözümleri bu sene üzerinde yo-ğunlaşacağımız ürünler arasında yer alacak” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2021, 08:35
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını