banner1322
x

BİOTREND ENERJİ’YE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ÖDÜLÜ 

Biotrend Enerji, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (ERBD) tarafından verilen ERBD Sürdürülebilirlik Ödülleri’nde bronz ödüle layık görüldü. 

BİOTREND ENERJİ’YE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ÖDÜLÜ 
Endüstrideara

Avrupa Kalkınma Bankası (ERBD) tarafından her yıl düzenlenen EBRD Sürdürülebilirlik Ödülleri verildi. Bağımsız bir jüri tarafından puanlanan yarışmada tam 72 proje yer aldı. Biotrend Enerji, EBRD Sürdürülebilirlik Ödülleri’nin “sürdürülebilir enerji” dalında bronz ödülün sahibi oldu. 

“SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK OFİSİ KURDUK”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Biotrend Enerji’nin CEO’su Osman Nuri Vardı, “Biotrend Enerji olarak sürdürülebilirlik adına yaptığımız çalışmalar neticesinde ödüle layık görülmek bizim için çok kıymetli. Biotrend Enerji bünyesinde, daha yaşanılabilir ve sürdürülebilir bir gelecek için sadece çevre alanında değil, sosyal sorumluluk üretmek ve hayata geçirmek için de çalışıyoruz. “Kadın için şiddet farkındalığı eğitimi”, “Hayat Ağacı kütüphanesi”, “Köy okullarına kitaplık ve Kamelya projesi” gibi nice projelerimiz mevcut. Biz sürdürülebilirlik konusunu bizim için önemli bir alan olduğunu biliyoruz. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde sürdürülebilirlik ofisi kurduk. Tüm bu yatırımlarımızla birlikte, şirketimiz ve ülkemiz açısından alınması gereken uzun bir mesafe var, bizim de çalışkanlığımız ve yüksek bir motivasyonumuz var. Altın ödül alana kadar şevkle çalışacağız.” şeklinde konuştu.
 

YORUM EKLE

Kontek

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını