BAYİ VE BÖLGE TEMSİLCİLERİ BULUŞTU

Güzel Enerji Akaryakıt AŞ Genel Müdürü olan Yüksel Yılmaz, 2021 yılında kararlı adımlarla şirketlerini ileriye taşımayı amaçladıklarını söyledi.

BAYİ VE BÖLGE TEMSİLCİLERİ BULUŞTU
EndüstriForum

ANTALYA (AA) - Güzel Enerji Akaryakıt AŞ Genel Müdürü olan Yüksel Yılmaz, 2020 senesini hazırlık yılı şeklinde nitelendirdiklerini ve2021 yılında kararlı adımlarla şirketlerini ileriye taşımayı amaçladıklarını söyledi.

Konuyla ilgili olarak firma tarafından yapılan açıklamaya göre, OYAK çatısı altında enerji sektöründe hizmet veren ve ağustos itibarıyla ticari olarak Güzel Enerji Akaryakıt AŞ unvanı altında birleşen TOTAL ve M Oil'in bayi ve bölge temsilcileri Antalya'da buluştu.

Buluşmaya katılan Yılmaz, basın mensuplarına yapmış olduğu açıklamada, her iki markanın snelerdir ortaya koyduğu başarılı çalışmaların ve sahadaki gücünün birleşmesinin heyecan verici olduğunu dile getirdi.

Bu birleşmenin yaratacağı sinerji ve güçle hedeflerine doğru büyük bir hızla ilerleyeceklerini, sektördeki güçlerini daha da artıracaklarını söyleyen  Yılmaz, bu yolculukta Antalya'nın kendileri için önemli olduğunu belirtti.

Antalya'da 32 TOTAL, 18 M Oil olmak üzere toplam 50 istasyonla ve yüzde 10,7 pazar payıyla hizmet verdiklerine dikkat çeken Yılmaz, öyle devam etti:

"Güzel Enerji Akaryakıt olarak, istasyonlarımızla bu bölgenin insanına en iyi hizmeti sunmak üzere çalışıyor, istasyonlarımızda müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Bugün de yönetim kadromuzla bölgedeki iş ortaklarımızla bir araya geldik. Bölgedeki ticari koşulları daha iyi anlayarak tüketici beklentilerini birlikte analiz ederek yerel çözümler üretmeyi hedefliyoruz. 2020 senesini hazırlık yılı olarak görüyor, iş ortaklarımızın görüş ve önerilerini de dikkate alarak stratejilerimizi oluşturuyoruz. 2021'de kararlı adımlarla şirketimizi ileri taşımayı hedefliyoruz."

Yılmaz, Güzel Enerji Akaryakıt dağıtım lisansı altında, toplam 900 istasyona ve yüzde 6,5 pazar payına sahip olan TOTAL ve M Oil'in büyüme hedefleri doğrultusunda Antalya bölgesindeki istasyon sayılarını artırmayı planladıklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2020, 08:15
YORUM EKLE

AEMOT

Fanuc - Ana Sayfa

Dergiler
Partnerler