banner1322
x

BARIŞ TEKNOLOJİ İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ AÇTI

Adana Organize Sanayi Bölgesinde 17 bin metrekarelik alanda üretim faaliyetlerine devam eden Barış Teknoloji, müşterilerine hizmeti hızlı bir şekilde sunabilmek için İstanbul’da bölge müdürlüğünü kurdu. 

BARIŞ TEKNOLOJİ İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ AÇTI
Merus Power, Aha Teknoloji Teşvik

ENERKON markası ile Adana Organize Sanayi Bölgesinde 17 bin  metrekare kapalı alana ulaşan fabrikasında Buhar Kazanları- Kızgın Yağ Kazanları- Kızgın Su Kazanları -Atık Isı Buhar Kazanları – Ekonomizerler- Reküperatörler başta olmak üzere her türlü basınçlı kap ve özel mühendislik çözümü ve üretimi yapan Barış Tekonolojik Tesisat Sistemleri LTD. ŞTİ  artan iş hacmi nedeniyle müşterilerine en iyi hizmeti en kısa sürede  sunabilmek için İstanbul merkezli İhracat ve Marmara Bölge Satış Müdürlüğünü açtı.

METİN FİLİZCİ GÖREV YAPACAK 

İhracat ve Marmara Bölge Satış Müdürü olarak Endüstriyel İşletmelerde Buhar - Isıtma proseslerinde Türkiye ve yurtdışındaki uygulamalarla 30 yılı aşan tecrübeye sahip Metin Filizci göreve başlamıştır. Metin Filizci, 1990 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezunu olduktan sonra endüstriyel uygulamalar ağırlıklı olarak ulusal ve uluslararası firmalarda Satış Mühendisi görevi ile başlayan iş hayatında Satış Müdürlüğü ve Satış Direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Ayrıca bölge müdürlüğü bünyesinde Satış Uzmanı kadrosunda ise Makine Mühendisi Caner Demir göreve başlamıştır. Caner Demir, endüstriyel tesislerde teknik saha etütleri, Enerji Verimliliği ve Enerji Geri Kazanım konularında kendisini geliştirmiş tecrübeli satış uzmanıdır.

“GELECEĞİN TESİSLERİNİ KURMAYI HEDEFLİYORUZ”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Barış Teknoloji Satış ve Pazarlama Direktörü Hamdi Hoplamaz, “İstanbul Bölge Müdürlüğündeki takım arkadaşlarımızla, müşterilerimizin, yeni yatırımlarında özellikle artan enerji maliyetlerini de  dikkate aldığımız şu günlerde sürdürülebilir yüksek verimli sistemlerin  kurulması konusunda projeler üretmek, mevcut çalışan işletmeleri için ise yapılacak saha çalışmaları ile maksimum verimlilikte üretim yapmak için geri kazanım çözümlerinin sunulması ve kendi enerjisini üretebilen geleceğin tesislerini birlikte kurmayı  hedefliyoruz. Ayrıca firmalara özel Enerji verimliliği ve Atık Isı Geri Kazanım konusu başta olmak üzere Avrupa Yeşil Mutabakatına hazırlanmaları için müşterilerimizin teknik ekiplerine eğitim seminerleri vererek verimlilik bilincini arttırmak istiyoruz” dedi. 
 
 


 

YORUM EKLE

Legrand

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını