banner1322
x

BARIŞ MÜHENDİSLİK KARBON VERGİSİNİ AZALTABİLECEK ÜRÜNLERİNİ TANITACAK

Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi’nde karbon vergisini azaltacak ürünleri tanıtmaya hazırlanan Barış Mühendislik, yeni yatırımları hakkında da bilgiler verdi.

BARIŞ MÜHENDİSLİK KARBON VERGİSİNİ AZALTABİLECEK ÜRÜNLERİNİ TANITACAK
Enerji Zirvesi

Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi’nde tanıtacakları ürünler hakkında bilgi veren Barış Mühendislik Makina Mühendisi Hamdi Hoplamaz, “Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi’nde Avrupa Yeşil Mutabakatı ile birlikte sanayicilerimizin üzerine binecek sınırda karbon vergisini azaltabilecek ürünlerimizi tanıtmayı hedefliyoruz” dedi. 

2021 yılı ilk yarısını değerlendirerek 2. yarısı için gündeminizde neler var, anlatır mısınız? Yakın dönemde hayata geçirdiğiniz ve üzerinde çalıştığınız (varsa) proje/yatırımınızı ve çıktılarını paylaşır mısınız? 

2021 yılı ilk yarısı için pandeminin ekonomi üzerindeki olumsuz etkisinin kırılmaya başladığını ve sanayi üretiminin arttığını söyleyebiliriz.2021 2. yarısı için de üretimlerin artması ve ihracat kapasitesinin artması ile birlikte hammadde tedarik zincirlerinde sıkıntı yaşanmaya başladı. Firmamız yeni ekonomi düzeninde müşterilerimize tedarik ettiğimiz ürünlerin teslim süresini azaltabilmek için 2021 yılında 5000 m2 ilave üretim alanı ve ekipman yatırımını tamamladı.
 

5-7 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi’nde hangi ürün-hizmet ve uygulamalarınızı gündeme taşıyacaksınız? Zirve’ye özel ziyaretçilerinizi ne gibi yenilikler bekliyor? 

Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi’nde Avrupa Yeşil Mutabakatı ile birlikte sanayicilerimizin üzerine binecek sınırda karbon vergisini azaltabilecek ürünlerimizi tanıtmayı hedefliyoruz.

Zirve’den beklentilerinizi ve genel değerlendirmelerinizi alabilir miyiz?        

Zirve süresince yurt içinden gelecek olan ziyaretçilere ürünlerimizi tanıtarak iç pazarda daha fazla pay almak istiyoruz. Ayrıca yurt dışından gelecek olan ziyaretçiler ile de tanışarak ürünlerimizi tanıtıp ihracat potansiyelimizi arttırmak istiyoruz.
 

YORUM EKLE

Legrand

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını