AYDEM VE GEDİZ PERAKENDE’DEN ENERJİ İZLEME ÜRÜNLERİ

Aydem Perakende ve Gediz Perakende kurumsal işletmeler için enerji izleme çözümleri geliştirdi. Bu ürünler ile enerji maliyetleri yönetilebiliyor ve operasyonel verimlilik artıyor.

AYDEM VE GEDİZ PERAKENDE’DEN ENERJİ İZLEME ÜRÜNLERİ
Endüstrideara

Aydem Perakende ve Gediz Perakende kurumsal işletmeler için sunduğu enerji izleme ürünleri verimliliğin artırılması konusunda çözüm sunuyor.  Enerji izleme ürünleri ile aydınlatma ekipmanları, iklimlendirme sistemleri, soğutma dolapları, asansörler, yürüyen merdivenler gibi işletmelerde bulunan farklı cihaz ve sistemlerin enerji tüketimleri toplam veya ayrı ayrı yönetilebiliyor.

YÜZDE 20’LERİ AŞAN ENERJİ TASARRUFU İMKANI 

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Aydem Perakende ve Gediz Perakende Genel Müdürü Serdar Marangoz, “Esnaf ve KOBİ’ler enerji izleme modülünü kullanarak ayda yüzde 20’ye ulaşan enerji tasarrufu sağlayabilecek. İklimlendirme, aydınlatma sistemleri için tasarlanan uzaktan kontrol modülü ise bu rakamı daha yukarı taşıyabilecek. Sanayi kuruluşlarımız için her firmanın kendi ihtiyaçlarına özel geliştireceğimiz çözüm paketleri ile müşterilerimiz, enerji tüketimlerinin kontrolünü kendileri sağlayacak ve aynı zamanda yüksek miktarda enerji tasarrufu yapacaklar." dedi. (AA)

YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Repg

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını