banner1322
x

AYDEM ENERJİ’YE EN İYİ İŞ VEREN ÖDÜLÜ

Aydem Enerji, iş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda global ölçekte hizmet veren Great Place to Work® Enstitüsü’nün yürüttüğü programa katıldı ve Türkiye'nin En İyi İşverenler" listesine girdi.

AYDEM ENERJİ’YE EN İYİ İŞ VEREN ÖDÜLÜ
Merus Power, Aha Teknoloji Teşvik

Aydem Enerji, iş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda global ölçekte hizmet veren Great Place to Work® Enstitüsü’nün yürüttüğü programa katıldı. Aydem Enerji, sekiz grup şirketiyle birlikte Great Place to Work® Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’ne giren ilk firma oldu. 

“EN İYİ İŞ VEREN OLMANIN GEREKLERİ DEĞİŞTİ”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Aydem Enerji İnsan Kaynakları Grup Direktörü Fatih İslamoğlu “Hayatlarımızın akışının değiştiği, yeni normal standartlarının belirlendiği bu süreçte elbette en iyi işveren olmanın gereklilikleri de farklılaştı. Bu süreçte şeffaflık politikasını üstte tutan, çalışanlarını merkezine alan şirketler ön plana çıktı. Great Place to Work® Enstitüsü, iş yeri kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda global ölçekte hizmet veriyor. Yürütülen programda hem çalışanlarımızın hem de bağımsız kuruluşların değerlendirmeleri sonucunda Türkiye’de ilk defa sekiz şirket ile birlikte “En İyi İşverenleri Listesi’ne” girmekten gurur duyuyoruz.  Sekiz şirketimizle elde ettiğimiz bu başarı bizlere gelecek için büyük bir motivasyon sağlıyor.” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 15:09
YORUM EKLE

Aemot

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını