banner1322
x

ATLAS COPCO’DAN SANAYİYE YARI YARIYA ENERJİ TASARRUFU FIRSATI

Atlas Copco Kompresör Tekniği, yetkili distribütörü Perba Teknik ile birlikte Ege Tekstil ve Hazır Giyim Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı’nda sektöre yönelik en son ürün ve çözümlerini tanıttı.

ATLAS COPCO’DAN SANAYİYE YARI YARIYA ENERJİ TASARRUFU FIRSATI
Makine Zirvesi

Denizli’de gerçekleşen Ege Tekstil ve Hazır giyim Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı (Ege TMF), bölgedeki tüm tekstil ve sanayi kuruluşlarının yoğun ilgilisi ile gerçekleşti. Tekstil sektörüne yönelik çözümleriyle ülkemizde bu pazarın yüzde 20’sine sahip olan, endüstriyel fikirlerin tasarımcısı Atlas Copco Kompresör Tekniği, Ege TMF kapsamında ziyaretçilerine enerji verimliliğini yüzde 50 artıran VSD+ serisi kompresörlerini tanıttı.  

SÜRDÜRÜLEBİLİR VERİMLİLİK

Sürdürülebilir verimlilik anlayışı kapsamında Atlas Copco tarafından geliştirilen ürünlerin, işletmelere yüksek enerji tasarrufu sağladığını belirten Atlas Copco Komresör Tekniği Bölge Satış Müdürü Sonat Düşmez, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdikleri ürünlerin sürdürülebilir verimliliğe sağladığı katkıyı şu sözlerle tarif etti: “Atlas Copco, geliştirdiği endüstriye fikirlerle dünyanın ve ülkemizin lideri konumundadır. Sürdürülebilir verimliliğin stabil olarak sağlanabilmesine yönelik geliştirdiğimiz VSD+ serisi kompresörlerimiz, enerji tasarrufu, smart link sayesinde uzaktan takip imkanı ve çoklu kontrol panelleri ile azami basınçlı hava miktarını en az maliyetlerle sunması bakımından rakipsizdir. Yine ürünlerimizin bakım ve servis maliyetleri de işletmecilerinin yüzünü güldürecek seviyede kalmaktadır. Ege TMF süresince standımızı ziyaret eden değerli sanayicilerimize/tekstilcilerimize tüm bu faydaları anlatarak, sektörün gittiği yönü kendilerine göstermeye çalıştık.” dedi.    
 

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2021, 17:12
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını