Asunim, “Top Brand EPC” sertifikasının sahibi oldu

Asunim, Alman EuPD Research’in sektörde kendisini kanıtlamış çok az sayıda şirkete verilen “Top Brand PV Turkey 2020” sertifikasının sahibi oldu.

Asunim, “Top Brand EPC” sertifikasının sahibi oldu
Endüstrideara

Dünyanın farklı bölgelerindeki ofisleri aracılığıyla, kazandığı deneyim ve başarıyla tamamlanmış sayısız uluslararası referanslar ile fotovoltaik güneş enerjisi alanında anahtar teslim kurulum (EPC) hizmeti veren Asunim; dünya çapında tanınan yetkin ve saygın bir araştırma enstitüsü olan Alman EuPD Research tarafından “EPC” kategorisinde “Top Brand PV Turkey 2020” sertifikasına layık görüldü.

TÜRKİYE GÜNEŞ ENERJİ SEKTÖRÜNDE BİR İLK

Sektörün dünya çapında en önemli sertifikalarından birisi olarak kabul edilen “Top Brand PV 2020” için Türkiye’de gerekli kriterleri sağlayan ve EuPD Research tarafından bu ödüle layık görülen İLK ve TEK EPC Firması Asunim oldu. EuPD Research, her yıl, Global PV Installer Monitor'un bir parçası olarak küresel pazarlardaki kurulumcular arasında anketler düzenlemekte ve birçok markanın algısının bağımsız bir değerlendirmesini yapmaktadır. Bu değerlendirmeler sonucunda en iyi markalar çeşitli kategorilerde “Top Brand PV” sertifikasını almaktadır. Bu yıl Türkiye’den Asunim, Global PV Installer Monitor’un anket sonuçlarına dayanarak, ürün ve hizmet kalitesi, güvenilirlik ve tüketici memnuniyeti değerlendirilmeleri sonucunda EPC kategorisinde, “Top Brand PV Turkey 2020” sertifikası almaya hak kazandı.
2005 yılından beri uluslararası alanda deneyime sahip olduklarını vurgulayan, Asunim Türkiye Kurucu Ortağı Umut Gürbüz; “Asunim Türkiye her zaman yeniliklerin takipçisi ve Türkiye’deki uygulamaların öncüsü olmuştur. Dünyaca tanınmış EuPD Research tarafından şirketimize EPC kategorisinde verilen “Top Brand PV Turkey 2020” sertifikası hepimizi gururlandırmış ve bizi geleceğe yönelik çalışmalarımız için daha da motive etmiştir.’ ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 10:17
YORUM EKLE

Aemot

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını