ASAŞ ALÜMİNYUM İLE VAT ENERJİ 2022 VERİMLİLİK PLANLARINI HAZIRLADI

Asaş Alüminyum, 2022 yılında verimlilik ve sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında Vat Enerji ile bir araya geldi ve eylem planlarını hazırladı.

ASAŞ ALÜMİNYUM İLE VAT ENERJİ 2022 VERİMLİLİK PLANLARINI HAZIRLADI
Robot Zirvesi

Alüminyum sektörünün öncü şirketlerinden Asaş Alüminyum, 2022 yılında da verimlilik ve sürdürülebilirlik çalışmalarına hız kesmeden devam edecek. Şirketin enerji verimliliği alanındaki çözüm ortağı VAT Enerji, 2022 yılında enerji verimliliği ve dijitalizasyon konusundaki eylem planlarını hazırlayıp Asaş Alüminyum'a sundu. 

"ASAŞ ALÜMİNYUM İLE UZUN YILLARDIR ÇALIŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ"

VAT Enerji Satış müdürü Gökay Çomoğlu Asaş Alüminyum ile yaptığı çalışmaları aktarırken şu ifadeleri kullandı; " VAT Enerji olarak, Asaş Alüminyum'a uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Proje uygulama, enerji etütleri, VAP danışmanlığı gibi konularda verdiğimiz hizmetlerde oldukça başarılı sonuçlar elde ettik. Yetkilerimizin verimlilik vizyonu bizleri de oldukça heyecanlandırıyor. Bugün gelinen noktada, Asaş Alüminyum ülkemizde VAP başvurusu yapan ilk on işletme arasında. 2022 yılında da sektöre öncülük edecek projeler için yetkililerimizle bir araya geldik ve planlarımızı oluşturduk. Asaş Alüminyum'un değerli yetkililerine bizlere kattıkları için ve verimlilik vizyonunda ilerledikleri için teşekkür ederiz."

https://vat.com.tr/ 

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2021, 21:36
YORUM EKLE

Aemot

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını