banner1322
x

ARMADA SERİSİ TASARIMI FONKSİYONLA BULUŞTURUYOR 

Legrand Sistem Armada Serisi, yeni siyah renk seçeneği ve çerçeve tasarımı ile tüm yaşam alanlarına uygun çözümler sunmaya devam ediyor. 

ARMADA SERİSİ TASARIMI FONKSİYONLA BULUŞTURUYOR 
Endüstrideara

Legrand Sistem Armada serisi 250’den fazla fonksiyonu ile modülerlik ve çok yönlü kullanım olanağı sunuyor. Aynı zamanda yeni çerçeve tasarımı ve mat siyah renk seçeneğiyle tasarım yönüyle de dikkat çekiyor. Tüm elektrik tesisatlarıyla uyumlu bina sistemlerine uyum sağlıyor. Ayrıca hastanelerden AVM’lere okullardan ofislere kadar toplu yaşam ortamları için anahtar priz, sütunlar, bürotik bloklar, kablo kanalları, döşeme altı buatlar, toplantı odası blokları ve masa altı blokları gibi ürünlerle kusursuz bir planlama sunuyor.

YENİ ÇERÇEVE TASARIMI VE ÇAĞDAŞ RENKLER

Sistem Armada anahtar priz serisi bina trendlerindeki tüm alanlara yanıt verecek şekilde tasarlandı. Beyaz, alüminyum renklerin yanı sıra mat siyah ile yeni renk seçeneği sunuyor. Tasarımıyla modern bir dokunuş sunuyor. Sade fakat bir o kadar dinamik tasarımı ve kolay montaj özellikleriyle yaşam alanlarındaki tüm ihtiyaçları karşılıyor. Sistem Armada anahtar priz serisinin ortamı daha dinamik hale getiren ikonikleşmiş beyaz rengi, ticari binalarda tercih edilen ve yüksek teknoloji hissini mekana yansıtan alüminyum rengi ile estetik ve uyum kavramlarını bir arada sunuyor. Ultra mat ve yumuşak dokunuşlu siyah rengi tüm alanlara âhenk katıyor. Sistem Armada ayrıca pürüzsüz ve parlak yüzeyiyle tozları üzerinde barındırmıyor. Sağladığı self-dezenfeksiyonla mikroplar ve bakteriler çoğalıp yayılmıyor. 


 

YORUM EKLE

Legrand

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını