banner1322
x

AKENERJİ İKİ ÖDÜL BİRDEN ALDI

Akenerji, 2021’deki başarılı performansını 2 yeni ödülle taçlandırdı. Şirket, insan kaynakları alanındaki uluslararası ödül programı Brandon Hall Excellence Awards’ın, “Liderlik Gelişiminde En İyi İlerleme” ve “Karma Öğrenmenin En İyi Kullanımı” kategorilerinde ödüle uzandı.  

AKENERJİ İKİ ÖDÜL BİRDEN ALDI
Endüstri 40 Zirvesi

İnsan kaynaklarında en prestijli değerlendirmeler arasında gösterilen Brandon Hall Excellence Awards’ta kazananlar açıklandı. Türkiye’nin enerji ihtiyacının yüzde 3’ünü tek başına üreten Akenerji, başarılı insan kaynakları uygulamalarıyla ödüle layık bulundu. “Geleceğe Liderlik Et” isimli gelişim programıyla “Liderlik Gelişiminde En İyi İlerleme” ve “Karma Öğrenmenin En İyi Kullanımı” kategorilerinde yarışan şirket, sırasıyla altın ve bronz ödülün sahibi oldu. Akenerji geçtiğimiz hafta, uluslararası iş dünyası ödüllerinden The International Business Awards Stevie’de “Yılın Şirketi” kategorisinin enerji dalında bronz ödül kazanmıştı.

"ENERJİNLE FARK YARATABİLİRSİN"

İnsan kaynaklarında alınan 2 ödülün Akenerji için önemini belirten Genel Müdür Serhan Gençer, işveren markası olma hedefine emin adımlarla ilerlediklerini kaydetti. Gençer, şunları söyledi; “Potansiyel adayların çalışmayı arzu ettiği, çalışanların mutlu olduğu ve ayrılanlarınsa daima gurur duyduğu bir işveren markası olma yolundaki çalışmalarımız bize 2 yeni ödül getirdi. ‘Enerjinle fark yarat’ sloganıyla işveren markası hedefimize doğru yürürken insan kaynakları alanındaki uygulamalarımızın ödüllendirilmesinden mutluyuz. Akenerji ailesinin parçası olan herkese teşekkürler” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2021, 08:44
YORUM EKLE

Aha Geva-bot

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını