AKDEMİR SOLAR 2O21 YILINDA ÜRÜN GAMINI ARTIRACAK

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nin çatısına güneş enerji santrali kurarak örnek bir projeye imza atan Akdemir Solar, yeni dönemde ürün gamını artırmaya hazırlanıyor.

AKDEMİR SOLAR 2O21 YILINDA ÜRÜN GAMINI ARTIRACAK
Endüstrideara

Akdemir Solar Enerji Genel Müdürü Ahmet Akdemir, 2021 yılı iş gündemini paylaştı. 2020 yılında yaşanan koronavirüs salgının ve döviz kurlarında yaşanan dalgalanmaların tüm sektörleri olumsuz yönde etkilediğini belirten Akdemir, yeni dönemde tüm bu sıkıntılardan çıkardığımız derslerle beraber daha güçlü başlamayı hedeflediklerini belirtti. 

“YURT DIŞI PROJELERİMİZE HIZ KAZANDIRACAĞIZ”

Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nin çatı üzeri GES projesini hayata geçirdiklerini hatırlatan Akdemir, “Akdemir Solar olarak proje kapsamında panel, yüklenici firma, mühendislik, EPC (Uygulama) görevlerini üstlendik. Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde 1.132,56 kWp gücünde çatı tipi güneş enerjisi santralinin kurulumu ve ön kabulü tamamlandı. Üretimi Akdemir Solar Enerji tarafından gerçekleştirilen 3 bin 855 adet Akdemir Solar Enerji/ GSE - 320-60P gücünde panel ve 11 adet Huawei SUN2000-100KTL-H1, marka modelli invertör kullanıldı” dedi.  

Yeni dönemde hem yurt içinde hem de yurt dışında benzer projelere hız kazandırmayı hedeflediklerinin altını çizen Akdemir, “Müşteri portföyümüzü ve ürün gamımızı arttırarak yeni ve güncel yeniliklerle beraber güçlü bir başlangıç yaparak, yurt içi ve yurt dışı projelerimize hız kazandırmayı hedefliyoruz.” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 17:22
YORUM EKLE

Kontek

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını