AFYONLU İŞLETMELER ELEKTRİĞİ İNDİRİMLİ KULLANACAK

Sepaş Enerji ve ATSO arasında başlayan iş birliği ile Afyon genelindeki 4500 adet ticari işletmeye uygun fiyatlı enerji hizmeti sunulacak.

AFYONLU İŞLETMELER ELEKTRİĞİ İNDİRİMLİ KULLANACAK
Endüstri 40 Zirvesi

Sepaş Enerji, Afyonkarahisar’a indirimli elektrik desteği sağlıyor. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile imzalanan indirim protokolü kapsamında, odaya kayıtlı 4500 işletmenin enerji ihtiyacı daha uygun fiyatla karşılanacak. 

“AFYONLU SANAYİCİLERİN BEKLENTİLERİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULDU”

Sepaş Enerji Orta Ölçekli Müşteriler Satış Müdürü Mehmet Bacaksız, iş birliği sayesinde Afyonlu iş insanları ve girişimcilere sunulan desteğin önemini vurguladı. Bacaksız; “Sepaş Enerji olarak, konutlardan ticarethane ve sanayi kuruluşlarına dek uzanan geniş yelpazede 4 milyon kişiye enerji tedariki gerçekleştiriyoruz. Türkiye geneline yayılan alanında uzman ekiplerimiz ve bütünleşik portföy yaklaşımımızla, sanayicilerimize katma değer sağlamayı hedefliyoruz. İş ortaklarımızın tüketim profillerini analiz ederek, rekabetçi ve şeffaf fiyatlama modeliyle en uygun teklifi hazırlamak bizim önceliğimiz. ATSO ile imzaladığımız indirim tarifesinin Afyonkarahisar’a hayırlı olmasını diliyorum. Önümüzdeki günlerde de Türkiye’nin dört bir yanındaki yeni iş birliklerimizi kamuoyuyla paylaşacağız” dedi. 
 

YORUM EKLE

Kontek

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını