WILO TÜRKİYE’YE YENİ GENEL MÜDÜR

150 senelik deneyimiyle pompa sektöründe sürdürülebilir çözümler sunan Wilo’nun Türkiye Genel Müdürlüğü görevine Altuğ Arkaya getirildi. Wilo Grup Gelişen Pazarlar Bölgesi Grup Başkan Yardımcısı Arkaya, sahip olduğu birikim ve tecrübe çerçevesinde markanın Türkiye faaliyetlerine de liderlik edecek.

WILO TÜRKİYE’YE YENİ GENEL MÜDÜR
Endüstrideara

Birleşmiş Milletler’in seçtiği dünyadaki 50 Sürdürülebilirlik ve İklim Lideri arasında bulunan Wilo, 30 senedir Türkiye’de çevre dostu faaliyetleri ve son teknoloji ürünleri ile fark yaratıyor. Enerji kaynaklarının akıllı ve verimli kullanıldığı bir dünya için çalışmalarını sürdüren Wilo Türkiye’nin yeni Genel Müdürü Wilo Grup’un tecrübeli yöneticilerinden olan Altuğ Arkaya oldu. Arkaya, Wilo Gruptaki Gelişen Pazarlar Grup Başkan Yardımcılığı görevine ek olarak Wilo Türkiye Genel Müdürlüğü görevini de yürütecek.

Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünü bitiren Arkaya, iş yaşamına KPMG şirketinde Denetim ve Danışmanlık Yöneticisi olarak adım attı. Daha Sonra farklı sektörlerde  Finans Yöneticiliği yapan Arkaya, 2014 senesinde Wilo Grup Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı. 

İki evalt sahibi olan ve Almanya’da yaşayan Altuğ Arkaya, Wilo Türkiye’nin çalışmalarına liderlik edecek.

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını