Tema İstanbul Genel Müdürü M. Aydın Ayçenk’in iş gündemi...

European Property Awards’tan 6 ödülle dönen Türkiye ve Avrupa’nın en büyük gayrimenkul projesi Tem İstanbul, International Property Awards’tan da ödül aldı

Tema İstanbul Genel Müdürü M. Aydın Ayçenk’in iş gündemi...
ST Endüstri Medya

Mesa, Artaş, Kantur – Akdaş ortaklığıyla hayata geçirilen Tema İstanbul’un Bahçe etabı, Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri (International Property Awards - IPA) tarafından Avrupa’nın en iyi konut projesi olarak ödül aldı. Ödüllerin devamı niteliğinde dünya genelinde düzenlenen yarışmaya da Avrupa’yı temsil eden proje olarak katıldı.
Türkiye’nin ilk master plan dahilinde geliştirilen özel sektör projesi Tema İstanbul, geçtiğimiz ay Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde de 6 ödül birden almıştı.

Uluslararası Ölçekte Bir Ödül Daha


Tema İstanbul Genel Müdürü M. Aydın Ayçenk “Uluslararası alanda değerli bir ödülü daha ülkemize kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.” dedi. Projenin Türk inşaat sektöründe önde gelen firmaların güç birliği sayesinde oluştuğuna da değinen Ayçenk proje hakkında “.  Master planıyla, mimarisiyle, bölge geneliyle bütünleşmesi ve katma değer sağlamasıyla İstanbul’un gelişiminde örnek teşkil edecek nitelikte bir projedir.” şeklinde konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 11:57
Robot Yatırımları
YORUM EKLE

Robot Yatırımları

ST Endüstri Radyo

Dergiler
Partnerler