banner1322
x

MODANİSA’DA EMİN İMER DÖNEMİ BAŞLADI

Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformu olan Modanisa’da daha önce VP of Growth görevini üstlenen Emin İmer, Chief Strategy & Growth Officer görevine atandı.

MODANİSA’DA EMİN İMER DÖNEMİ BAŞLADI
Makine Zirvesi

5 kıtada toplam 140 ülkeye gönderi yapan ve senelik 300 milyon ziyaretçiye ulaşan Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa bünyesinde “VP of Growth” olarak görev yapan Emin İmer, kurum içi atamalar kapsamında “Chief Strategy & Growth Officer” görevine getirildi. Emin İmer bu yeni görevinde, “Strateji, Analitik, Pazar Geliştirme, Global Satış ve Pazarlama” fonksiyonlarının liderliğini üstleniyor.

“Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği” bölümünü bitirdikten sonra İtalya’da Bocconi Üniversitesi’nden “Uluslararası İşletme Yüksek Lisans” derecesine sahip olan Emin İmer, Oliver Wyman, Peppers & Rogers, Forte Consultancy Group ve OC&C Strategy Consultants şirketlerinde yönetim danışmanlığı görevlerinde bulundu. Ardından, Deloitte Danışmanlık bünyesindeki “Strateji Danışmanlığı” ekibinde “Kıdemli Müdür” olarak görev yapan Emin İmer, Modanisa’daki son atama öncesinde ise, “VP of Growth” olarak görev alıyordu.
 

YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını