Lincoln Electric Türkiye'de önemli atama

Lincoln Electric Türkiye Finans Direktörü Gökhan Işık, Lincoln Electric Türkiye, Rusya ve BDT Genel Müdürü olarak atandı.

Lincoln Electric Türkiye'de önemli atama
Enerji Zirvesi

Lincoln Electric Türkiye, Finans Direktörü Gökhan Işık'ın Lincoln Electric Türkiye, Rusya ve BDT Genel Müdürü olarak atandığını duyurdu.
 
İş hayatına 1996 senesinde Eczacıbaşı Topluluğu’nda Finans Yöneticisi olarak başlyan Gökhan Işık, sonraki senelerde Eczacıbaşı Topluluğu’nda farklı pozisyonlarda ve şirketlerde görev aldı.

Kariyer yolunda, dünyadaki en büyük petrol ve petro-kimya şirketlerinden biri olan ExxonMobil’in Prag’daki merkezinde görev yapan Işık, 2008 senesinden beri Lincoln Electric Türkiye (Askaynak) Finans Direktörlüğü görevini başarıyla devam ettirdi.

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Işık, MBA derecesini ise Chicago DePaul Üniversitesi'nde tamamlamıştır.

Işık; Lincoln Electric Türkiye’nin bulunduğu bölgelerde konumunu güçlendirmek üzere yenilikçi çalışmalara imza atacak. 

HEDEFİNDE ÖNEMLİ BİR ROL ÜSTLENECEK

Kariyerine Maliye Bakanlığı'nda başlayan ve 1996 yılında Avon Kozmetik’te Finans Müdürü olarak görev alan Gökhan Işık; 2006- 2008 yılları arasında Exxon Mobil’de Kredi Süpervizörü olarak çalışmalarını sürdürdü. Işık; Lincoln Electric Türkiye Genel Müdürlüğü’ne getirilmeden önce şirkette 11 yılı aşkın süredir Finans Direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Gökhan Işık, son yıllarda gerek yurt içi gerekse yurt dışında hayata geçirdiği projelerle dikkatleri üzerine çeken firmanın dünya çapında kaynak sarf malzemeleri ve ekipman sağlayıcısı olma hedefinde önemli bir rol oynayacak.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2020, 11:30
YORUM EKLE

Proses Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını