İSKİD’E YENİ HAVALANDIRMA KOMİSYONU BAŞKANI

İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği (İSKİD), Havalandırma Komisyonu Başkanını belirledi. İSKİD bu göreve Isıtma, soğutma ve iklimlendirme (HVAC) sanayisinin öncüsü Bomaksan’da başarılı çalışmalarıyla öne çıkan Satış ve İş Geliştirme Direktörü Erinç Çelik’i seçti.

İSKİD’E YENİ HAVALANDIRMA KOMİSYONU BAŞKANI
Endüstri 40 Zirvesi

Türkiye yetkili temsilcilerinin buluşarak iklimlendirme sektörünün gelişmesi ve uluslararası rekabette öne geçmesine yönelik faaliyetleriyle öne çıkan İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği (İSKİD) Havalandırma Komisyonu Başkanını belirlemek üzere seçime gitti. İklimlendirme, soğutma ve klima sektörünün büyük bir oranını tek bir çatı altında toplamayı başaran kuruluşun Havalandırma Komisyonu Başkanı Bomaksan’ın Satış ve İş Geliştirme Direktörü Erinç Çelik olarak belirlendi.

Havalandırma Komisyonu Başkanı olmaktan ötürü gururlu olduğunu belirten Erinç Çelik sözlerini şöyle devam ettirdi: “Ülkemizin ısıtma, soğutma klima ihtiyaçlarının karşılanması sırasında çevreye duyarlı ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak faaliyetleriyle öne çıkan İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği’nde bu görevin sorumluluğunu almaktan dolayı oldukça mutlu ve gururluyum. Bomaksan olarak aynı vizyonu paylaştığımız bu kuruluşla sektörümüzü daha da ileriye taşıyacağımıza inanıyorum.”


Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe uzun seneler, sektörün öncü firmalarında satış, pazarlama ve iş geliştirme departmanlarında çalışarak ve yöneticilik yaparak faaliyetlerini sürdüren Erinç Çelik, Bomaksan’da “Herkes için Temiz Hava” idealini daha geniş kitlelerle buluşturma hedefiyle, Bomaksan Satış ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapmakta. Son olarak İSKİD’in Havalandırma Komisyonu Başkanlığını da üstlenen Çelik, derneğin yönetiminde fark yaratacak. 

YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Enerji Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını