banner1322
x

CASTROL TÜRKİYE'DE ÜST DÜZEY ATAMA

Castrol Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti ve Nilay Tatlısöz, Castrol Türkiye bünyesinde

CASTROL TÜRKİYE'DE ÜST DÜZEY ATAMA
Enerji Zirvesi

Castrol bünyesinde global roller de üstlenen Nilay Tatlısöz'ün, Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Pazarlama Direktörü olarak atandığı duyuruldu.

YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ DE YAPACAK

Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Pazarlama Direktörü olarak 1 Temmuz 2021 itibarıyla görevine başlayan Tatlısöz, Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya yönetim ekibi ve EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi pazarlama liderlik ekibinde yer alacak.

Tatlısöz ayrıca, Castrol Madeni Yağlar ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev alacak.

2006 YILINDAN BERİ ŞİRKET BÜNYESİNDE 

Profesyonel iş hayatına inşaat ve bankacılık sektörlerinde iş geliştirme ve proje finansmanı alanlarında başlayan Tatlısöz, 2003 yılında bp Türkiye’ye katıldı.

Türkiye ve Orta Doğu pazarlarından sorumlu Ürün Teknoloji Müdürü olarak 2006 yılında Castrol yolculuğuna başlayan Tatlısöz, 2009 yılından itibaren Castrol İngiltere’de Avrupa Bölgesi ticari madeni yağlar ve uzman ürünlerden sorumlu Ürün Teknoloji Müdürü ve ardından Castrol Uzman Ürünler Global Marka Müdürü olarak görev yaptı.  

Türkiye’ye 2015 yılında dönen Tatlısöz, sırasıyla, Castrol TRANSMAX Global Marka Müdürlüğü ve Castrol Türkiye Marka ve İletişim Müdürlüğü'nde çalıştı. 

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nden mezun olan Tatlısöz’ün, ABD Wisconsin-Madison Üniversitesi’nden Çevre ve Geoteknik Mühendisliği alanında ve Boğaziçi Üniversitesi’nden İşletme alanında yüksek lisans dereceleri bulunuyor. Tatlısöz ayrıca yeni teknolojiler, girişimcilik ekosistemi ve sivil girişimlerin sürdürülebilirliği oluşumlarında mentor ve koç olarak görev almaktadır.
 

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2021, 09:36
YORUM EKLE

Robot Zirvesi

Endüstri 40 Zirvesi

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını