banner1322
x

IoT Eurasia’da Ar-Ge'siyle öne çıktı

IoT Eurasia’ya katılan Okyanus Teknoloji, Ar-Ge temelli ileri teknolojileriyle katılımcıların dikkatini çekti, geliştirdiği ürün, çözüm ve sistemlerini tanıttı.

IoT Eurasia’da Ar-Ge'siyle öne çıktı
Enerji Zirvesi

Nesnelerin İnterneti konusundaki güncel gelişmelerin masaya yatırıldığı 11 Şubat’ta Şişli Raddison Blu Hotel’de gerçekleştirilen IoT Eurasia’ya katılan Okyanus Teknoloji, etkinlikte Ar-Ge çalışmalarını 2019 yılında tamamladığı yeni ve ileri teknoloji ürün ve çözümlerini katılımcılarla buluşturdu.

Firma etkinlikte yer alan standında, gerçek zamanlı konum belirleme teknolojisi Wipelot sistemine entegre çalışabilen pasif RFID okuyucular ve diğer aktif-pasif RFID hibrit çözümler, Wipelot yarı mamul takibi çözümlerine uyumlu pilli yük sensörü, dijital kişi ve ekipman performans takibi ve görev atama - yönetim sistemi, GSM uyumlu kişi iş güvenliği etiketleri, ayakkabı üzerine takılabilen kişi etiketleri gibi yeni nesil ürün, sistem ve çözümlerini tanıttı.  

Nesnelerin İnterneti konusundaki güncel gelişmelerin yanında enerjiden üretime, sağlıktan finansta farklı sektörlerden güncel teknolojik gelişmeler workshop ve seminerlerle ele alındığı etkinliğe 500’ün üzerinde üst düzey iş insanı katıldı.


 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 08:39
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını