banner1322
x

BSH Türkiye ile dijital dönüşüm anlaşmasına vardı

BSH Türkiye ve Dijitalis, dijital dönüşüm projelerinde iş birliği gerçekleştirmek üzere anlaştı. İki firma dünyaya örnek olması beklenen projelerde ortaklaşa çalışacak.

BSH Türkiye ile dijital dönüşüm anlaşmasına vardı
Makine Zirvesi

BSH Türkiye, dijital dönüşüm yolculuğu için yol arkadaşı olarak Dijitalis Yazılım ve Danışmanlık ile üç yıllık anlaşmaya vardı.

Anlaşma kapsamında, BSH Türkiye, tedarik zinciri dönüşümünü destekleyecek uçtan uca planlama ve analitik platformunu oluşturmak amacıyla Dijitalis’i tercih etti. 

Bu doğrultuda iki firma; lojistik şebeke tasarımı, envanter ve nakliye optimizasyonu ve operasyonel yapay zeka gibi çok sayıda başlıkta dünyaya örnek teşkil edecek projeler hayata geçirecek.

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunana Dijitalis Yazılım ve Danışmanlık Genel Müdürü Tolga Yanaşık, “BSH Türkiye'nin Mükemmeliyet Merkezi kurulumuna destek olacağımız için gururluyuz. Veri analitiği, yapay zeka, optimizasyon ve simülasyon gibi kabiliyetler ile donatacağımız bu merkez; sadece Türkiye’ye değil, BSH’ın faaliyette olduğu diğer ülkelere de ileri analitik hizmetleri ihraç edecek.” dedi.

İletişim Bilgilerimiz
Kaynak : https://dijitalis.com/
E-Posta : info@dijitalis.com

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2020, 14:28
YORUM EKLE

Huawei

Halıcı

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını