banner1322
x

Endaş Akademi’nin 2019 eğitim tarihleri belli oldu

Endaş Akademi, düzenlediği eğitimlerle sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Müşterilerin ihtiyaçlarına teknik açıdan destek sağlamak amacıyla gerçekleştirilen bu eğitimlerin yeni dönem tarihleri de belli oldu.

Endaş Akademi’nin 2019 eğitim tarihleri belli oldu

Silkar Endaş, geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği Endaş Akademi programıyla sektörde fark yaratıyor ve müşterilerin ihtiyaçlarını teknik olarak cevap veriyor. Silkar Endaş bayi toplantısında konuşma gerçekleştiren İş Geliştirme Müdürü Özgün Akpınar, bu eğitimler sayesinde ulaştıkları noktayı anlattı. Bugüne kadar Endaş Akademi olarak 2 binin üzerinde eğitim ve seminer gerçekleştirdiklerinin altını çizen Akpınar, detayları şu sözlerle anlattı: “Endaş Akademi olarak bugüne kadar 2 binin üzerinde eğitim ve seminer düzenledik. Bu eğitimleri veriyoruz çünkü günümüzde sadece rulman satmak yeterli olmuyor. Müşterilerimizin daha kapsamlı ve sonuç odaklı ihtiyaçlarına cevap vermemiz ve teknik açıdan da destek olmamız gerekiyor. 2018 yılı içerisinde birçok noktada ücretli ve ücretsiz olmak üzere 3 gün süren eğitimler düzenledik.” 

“EĞİTİMLERİMİZ MAYIS VE EKİM TARİHLERİNDE DÜZENLENECEK”  

Endaş Akademi, düzenlediği eğitimlerle önemli teknik başlıklara değiniyor. Bu sene düzenlenecek olan eğitim programlarının 15 – 16 ve 17 Mayıs ile 16 – 17 ve 18 Ekim tarihlerinde olacağını açıklayan Akpınar, eğitimlerin maksimum 20 kişiyle sınırlı olduğuna dikkat çekiyor. Akpınar, eğitimlerin içeriğini ise şu sözlerle anlatıyor: “Endaş Akademi olarak üç gün süren seminerler düzenliyoruz. Seminerimiz ilk gün rulman konusuyla ilgili başlayarak en çok tercih edilen rulman çeşitleri, montaj ve demontaj uygulamaları hakkında detaylı bilgiler sunuyoruz. İkinci gün, ayar cihazlarının doğru kullanımı, yağlama konuları ile ilgili detayları paylaşıyoruz. Üçüncü gün ise güç aktarım sistemleri kapsamındaki alt ürün gruplarının içeriğinden bahsediyoruz. Rulman ve güç aktarım konusunda eğitim veren tek firmayız. Bu özelliğimizle de sektörde fark yaratıyoruz.”  

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 12:20
YORUM EKLE

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını