Eğitimler ürün hasarını azaltıyor

Endaş, verdiği ‘Güç Aktarım Eğitimleri’ ile firmaların verimliliğini artırıyor. Güç aktarım ürünlerinin doğru kullanılması ve bakımlarının yapılması, ürün kalitesini yükseltiyor.

Eğitimler ürün hasarını azaltıyor

Güç aktarım ürünlerinde yaşanan problemlerin yüzde 85’i, ürünlerin yanlış kullanımından ve ürün bakımlarının doğru yapılmamasından kaynaklanıyor.

ENDAŞ AKADEMİ TEORİK VE PRATİK EĞİTİMLER VERİYOR

Endaş Akademi’nin fabrikaların mühendis, ustabaşı, teknisyen gibi teknik personele verdiği mesleki eğitimler, güç aktarım ürün arıza ve hasarlarını en aza indiriyor.
Teknik ve pratik konuları içeren ‘Güç Aktarım Eğitimleri’nde; montaj-demontaj yöntemleri, ekipmanları, rulman konusundaki son gelişmeler, rulman hasarları, rulman hasar sebepleri ve rulman hasarlarını önleme yöntemleri işleniyor. 

ENDAŞ ÜCRETLİ VE ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYOR

 Akademi, ücretli ve ücretsiz paketlerden oluşan eğitim programları ile 2000’den fazla eğitim ve seminer gerçekleştirdi. Tüm Türkiye’deki fabrikaları ziyaret eden Endaş Akademi Servis minibüsü ile uygulamalı eğitimlerine devam ediyor.

Siz de firmanızın ziyaret edilip, firmanıza ücretsiz uygulamalı eğitim verilmesini isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.
http://www.endas.com/Academy/Turkish
 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 12:16
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Fanuc - Ana Sayfa

Dergiler