banner1322
x

“Distribütör ailemiz büyümeye devam ediyor”

Türkiye’de toplam 59 tane distribütörü bulunan Silkar Endaş, Türkiye’yi 6 bölgeye ayırarak tüm şehirleri şubeleşme üzerinden yönetiyor. Silkar Endaş’ın hedefi ise her şehirde bir distribütörü olması.

“Distribütör ailemiz büyümeye devam ediyor”

Silkar Endaş’ın Antalya’da gerçekleştirdiği bayi toplantısının üçüncü bölümünde Türkiye’deki distribütörlük işleyişi hakkında bilgi veren Endaş Satış Direktörü Agah Tokat, Türkiye’yi 6’ya ayırarak bölgeleri şubeleşme üzerinden yönettiklerini belirtiyor. Tokat, konuyla ilgili gerçekleştirdikleri çalışmaları ise şu sözlerle aktarıyor: “Silkar Endaş olarak Türkiye’yi 6’ya ayırarak bölgeleri şubeleşme üzerinden yönetiyoruz. Bu sayede tüm Türkiye endüstrisinin ihtiyaçlarına odaklanıp değişen müşteri taleplerine uyum sağlıyoruz. 2018 yılında Gebze’ye gerçekleştirdiğimiz yatırım sonrasında iki tane lojistik merkezimiz oldu ve ana lojistik merkezimizi Gebze’ye taşıdık. Bu sayede Anadolu’nun ihtiyaçlarını bu merkezdeki stoktan karşılayacağız.” dedi. Endaş’ın 50 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren bir firma olduğuna dikkat çeken Tokat, köklü bir kuruluş olmaları sayesinde aralarına her zaman yeni isimler katıldığını ve Gebze’deki merkez için 4 kişinin göreve katıldığını belirtiyor.  

“TÜRKİYE’DE 59 DİSTRİBÜTÖR SAYISINA ULAŞTIK”   

Silkar Endaş olarak Türkiye’de toplam 59 distribütör sayısına ulaştıklarını sözlerine ekleyerek konuşmasına devam eden Tokat, bu sene aileye 6 yeni distribütör daha katıldığını belirtiyor. Distribütörlerin Silkar Endaş için oldukça önemli olduğuna değinen Tokat, konuşmasına şu sözlerle devam ediyor: “Silkar Endaş olarak bu sene ailemize 6 yeni daha distribütör katıldı ve sayımız 59’a ulaştı. Ailemiz büyüme devam ediyor. İstanbul merkezimizin satış departmanında 25 kişilik bir takım olarak hareket ediyoruz. Satışlarımızın yüzde 60’ını distribütörler üzerinden yapıyoruz ve tüm planlamamızı bu rakam üzerinden hazırlıyoruz. Amacımız her ilde bir adet distribütör olması. Zaman içerisinde ailemizin daha da genişleyeceğine inanıyoruz.”  


 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 12:20
YORUM EKLE

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını