banner1339
x

Yüksek verim, az maliyet

Kolay ve hızlı kurulumu yanı sıra sistemin güvenli bir şekilde başlatılmasını sağlayan Weidmüller u-remote I/O, arıza nedeniyle duruşların minimize edilmesi açısından da uygulamalar için uyumlu çözümler sunuyor.

Yüksek verim, az maliyet
Robot Zirvesi

Sistemin ince modül tasarımı, modül beslemelerinde en az güç kaynağına gereksinim duyan teknolojisi ile pano içindeoldukça küçük yer kaplar. Böylece panonun boyutu da küçülmüş olur. Avantajları arasında; el aleti olmadan kurulum sağlayan modül yapısı, web server üzerinden erişilebilen sistem kontrolü, kurulum ve force özelliği sayesinde sistemin test edilip güvenli bir şekilde başlatılması bulunur. Modüllerin üzerinde ve kanal girişlerinde yer alan durum gösterge LED’leri ise sistemin hatalarını tespit ederek servise ayrılan süreçleri en aza indirir. Weidmüller u-remote I/O, IP 20 standartına uygun dizayn edilmiş. Bu sayede sistemden elde edilen verimlilik de artırılmıştır.

Weidmüller u-remote sisteminin IP 67 koruma sınıfından olan modülleri daha da genişletilerek uygulamaların gereksinimi olan işlevsel ve akılcı çözümleri müşteriye sunar.

Farklı bus protokollerini destekleyen bu akıllı modüller, aynı zamanda IP 67 remote I/O modülleri interface kartlar desteği ve IP 20 I/O grupları ile aynı sistem içinde pratik biçimde bulunur. IP67 sınıfına ait modüller, IO-Link bağlantı opsiyonunu içerisinde barındırır. Hem de multi protocol özelliği olan akıllı modüller ile birlikte uygulamalar için çok daha az maliyetli, yüksek verimli ve devreye alması kolay bir yapı meydana gelir.

YORUM EKLE

Kontek

Aha MerusPower

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını