banner1322
x

Türkiye'nin enleri onu tercih etti

Türkiye’nin birçok önemli projelerinde imzası olan olan Afb Enerji Mühendislik, sunduğu çözüm önerileri ile sektörde dikkatleri üzerine çekiyor.

Türkiye'nin enleri onu tercih etti
Enerji Zirvesi

Afb Enerji Mühendislik, iş ortaklarının hayatını kolaylaştıracak yenilenebilir Enerji alanı dışında Elektrik Pano imalatı, OG-AG taahhüt ve projelendirme hizmetleriyle de sektöre yön veriyor. Firma, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Osman Gazi Köprüsü, Anıtkabir, Adalet Bakanlığının Ceza İnfaz Kurumu bölge adliye mahkemeleri projesi, Toki, EDAŞ ve daha birçok önemli projede çok sayıda çözüm önerileriyle adından sıkça söz ettiriyor.

AFB ENERJİ'NİN GENİŞ ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

Yenilenbilir Enerji sektöründe yüksek mühendislik gücü ve uzman kadrosu ile anahtar teslim Lisanslı ve Lisassız Güneş Enerjisi Santrali (GES) kurulumu çalışmalarında bulunan AFB Enerji, gerek patenti altındaki tasarımları, gerekse müşterilerinin projelerini hayata geçirerek, binalar, enerji tedarikçileri, sanayi tesisleri, oteller, çiftlikler, fabrikalar vb. ihtiyaç duyduğu elektriği sağlayacak sistemleri tasarlayarak hayata geçirmektedir. 2001 yılında proje ve taahüt hizmetleri vermek amacıyla kurulan marka, EPC firmalarına yönelik olarak da projelendirme, teknik/ticari fizibilite, tedarik ve planlama, DC/AC Güneş proje taahhüt işleri, her türlü saha hazırlığı, mekanik montaj ve enerji nakil hattı inşası konularında hizmet vermektedir.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 17:39
YORUM EKLE

Aemot

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını