Tempa Pano, düzenlediği eğitimlerle sektöre yenilik katıyor

Pano üretimi alanında 1989 yılından beri faaliyet gösteren Tempa Pano, düzenlediği eğitimlerle yenilikleri sektöre tanıtıyor.

Tempa Pano, düzenlediği eğitimlerle sektöre yenilik katıyor
Endüstrideara

Alçak gerilim pano üretimi alanında 1989 yılından beri faaliyet gösteren Tempa Pano, ürünlerinin üretimini gelişmiş teknolojiye sahip ürün parkurunda gerçekleştiriyor. Sunduğu çözümleri; pano, sistem, güç ve dağıtım ile iklimlendirme olarak 4 farklı alanda bir araya getiren Tempa Pano, Ar-Ge bölümünün yoğun çalışmaları neticesinde de sektöre yenilikçi çözümler sunuyor. 

Tempa Pano’dan Eğitim Faaliyetleri  

Tempa Pano, yetkili satıcıları ve çözüm ortakları ile birlikte hareket edebilmek adına belli dönemlerde eğitimler düzenleyerek ürünlerin yenilikçi özellerini anlatıyor. Tempa Pano, daha güvenli, kaliteli ve kolay kullanım sunan ürünlerimiz ışığında, sektöre katkı sağlayabilmek için çalışmalarına devam ediyor. Bu motivasyon ile yürütmekte olduğumuz eğitim faaliyetlerimiz sonrası, katılımcılarımızdan da olumlu geri bildirimler alıyor. Tempa Grup; kaliteli ürün üretmek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflerken bu ürünlerin daha iyi anlaşılabilmesi için verdiği eğitimlere de devam etmeyi planlıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2019, 16:59
YORUM EKLE

Legrand

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını