banner1322
x

Teksan Jeneratör’e yeni satış koordinatörü 

Büyümesini 2019 yılında da artırmayı hedefleyen Teksan Jeneratör’ün Yurtiçi Satış Koordinatörü tecrübeli isimlerden Tarık Ceyhan oldu. 

Teksan Jeneratör’e yeni satış koordinatörü 
Endüstrideara

Enerji sektörünün yenilikçi firmalarından Teksan yeni yıla girerken yönetim kadrosunu genişletiyor. 2019 yılında büyüme ivmesini artırmayı hedefleyen Teksan Jeneratör’ün Yurtiçi Satış Koordinatörü sektörün tecrübeli bir ismi; Tarık Ceyhan oldu. 

Tarık Ceyhan, kesintisiz enerji çözümleriyle sektöründe hızla büyüyen Teksan Jeneratör'ün ailesine katılan yeni isim oldu. Ceyhan, İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği bölümünden mezun olmuş. 

Teksan Jeneratör Yurtiçi Satış Koordinatörlüğü görevine atanan Ceyhan, 1995 yılında Eres Boya Sanayi A.Ş.’de Satış Mühendisi olarak başladığı profesyonel kariyerine, Çukurova Holding’de devam etmiş. Teksan Jeneratör öncesinde en son Aksa Jeneratör Ankara Genel Müdürü olarak görev alan Tarık Ceyhan, Teksan Jeneratör’ün yurtiçi satış operasyonlarının başına getirildi.
Sürekli gelişim ve inovasyon felsefesiyle dünyasya kesintisiz enerji sağlamayı hedefleyen Teksan, dizel, doğalgazlı, biyogazlı jeneratör setleri, aydınlatma kuleleri, benzinli jeneratörler, kojenerasyon ve trijenerasyon çözümleri ile hibrit güç sistemlerini kullanıclarının ihtiyaçlarına göre projelendiriyor ve kullanımlarına sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 09:24
YORUM EKLE

Kontek

DalElektrik Solar Banner dikey

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını