banner1322
x

Seçkin Markaların Tercihi

25 yıldır elektrik malzeme ihtiyaçlarına deneyimli ekibiyle güven ve kaliteli bir şekilde çözümler üreten Best Elektrik, sunduğu ürünleriyle piyasada öne çıkıyor.

Seçkin Markaların Tercihi
Enerji Zirvesi

Yurt içinde pek çok projede yer alan Best Elektrik kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.
Firma, Dünya’da ve Türkiye’de adından söz ettirmiş birçok seçkin markaların pek çok yerel mağaza projelerinde tercih edildi. Ayrıca firma, hastane projeleri, Büyük alışveriş merkezleri, tatil köyü ve otel projelerinde de yer aldı.

1993 yılından beri yenilikçi yapısıyla, sunulan kaliteli üretim, hizmet ve seçkin isimlerin tercihi olmaları firmayı farklı kılıyor. Bu, Best Elektriğe duyulan güvenin bir göstergesi olarak değerlendiriliyor.

Best Elektrik Alçak gerilim elektrik malzemeleri, kabloları satışının yanı sıra, sunduğu geniş ürün gamıyla farklı alanlarda elektrik malzemeleri üretimi de gerçekleştiriyor.
Marka, Aydınlatmadan, Elektrik malzemelerine, yenilenebilir solar sistemlerine kadar her türlü projeye özel çözüm üretiyor.
 

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 11:07
YORUM EKLE

Kontek

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını