Schneider Electric, devre kesicileri ve yük ayırıcılarını sektöre sundu

Schneider Electric, elektrik uzmanlarının verimliliği ve güvenliğini geliştirmeye yönelik olarak, yeni Compact NSXm devre kesicileri ve yük ayırıcılarını sektöre sundu.

Schneider Electric, devre kesicileri ve yük ayırıcılarını sektöre sundu
Endüstrideara

Alçak gerilim panoları ve panelleri, makineler ve kontrol panelleri için tasarlanan Compact NSXm devre kesici; her kutupta termik (aşırı yük) ve anlık (kısa devre) algılama öğeleriyle 3 kutuplu ya da 4 kutuplu olarak bulunmaktadır.

Esneklik amaçlı tasarımı yapılan ürün, dahili DIN rayı ve plakaya montaj kolaylıkları sunmaktadır. Bu özelliklerinin yanında ayrıca kullanıcıların ürünü şahsi gereksinimlerine göre basit bir şekilde yapılandırmasına da olanak sağlayan döner tutamaklar gibi sahada kurulum alternatifleri sunar. Maksimum seviyedeki özelleştirme için pek çok hazır kablolu yardımcı donanımı da mevcuttur. EverLink™ kaçak yolu telafi teknolojisi barındıran Compact NSXm devre kesiciler, ısı döngüsü ya da titreşimin gevşetme etkilerini azaltıp kalıcı bir bağlantı da sağlar. Bunların yanı sıra montaj ve bağlantı süresini kısaltıp sıkıştırma pabuçları ihtiyacını ortadan kaldırır.

YÜKSEK VERİM VE GÜVENLİĞİN ÖNEMİ

Faliyetin performansını artırmak, güvenliğini yükseltmek ve her işinizi oldukça hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Tek tıkla çalışan, bakıldığı zaman görülebilen yay tipi yardımcı cihazlar ve panel üreticileri ile kurulumcular için vazgeçilmez olacak EverLink bağlantısı ile keyif dolu saatlerde çalışacaksınız. Bu özellikleri barındıran makine imalatçıları, kullanıcılarına en iyi seçeneği verecek, danışman mühendisler de dikkate değer ayrım ve aşamalandırmayı takdir edip çok daha fazla çalışma yapan ve daha iyi sonuçlar veren teklifleri toplayacak. Beş kesme kapasitesi ile 16A - 160A aralığında varolan Compact NSXm devre kesiciler, güncel çevre sistematikler ile uyum vadediyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 08:25
YORUM EKLE

Kontek

Vat

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını